Autor Zpráva
Pokorný
Profil *
Dobrý den,
kdy je nejvhodnější zaregistrovat do katalogů a vyhledávačů nový e-shop? Je lepší jej registrovat již v počátku, kdy je v něm třeba jen několik položek, avšak denně přibývají nebo je lepší počkat až na naplnění obchodu zbožím s tím, že pak už bude zboží přidáváno jen jednou za delší čas?

Děkuji mnohokrát za rady.

Lubomír Pokorný
tiso
Profil
Podľa mňa keď ho zaregistruješ na začiatku urobíš lepšie, pretože ak Ťa roboty budú navštevovať tak zistia že sa obsah aktualizuje - pribúda a tak budú častejšie chodiť na web... Na druhej strane to spôsobí to že vo výsledkoch vyhľadávania budú neaktuálne stránky (výpisy výrobkov z kategórií) a niektoré stránky nebudú zaindexované (ale to ani pri plnom eshope, robot nezaindexuje celú stránku naraz)
MichalekII
Profil *
Zaregistrovat co nejdříve, avšak ne době kdy je ještě nefunkční / neobsahuje žádné zboží ....
Pokorný
Profil *
Díky za odpovědi. Jdu registrovat :-).
Richi
Profil
Ano základ je mít alespon udělané kategorie a v každé nějaké zboží, pak klide postupně přidávat zboží, vyhledávače stejně budou prohledávat web postupně a nějaký ten čas jim to zabere ...
FABIO
Profil *
Díky za odpovědi. Jdu registrovat :-).
no jenom by me zajimalo kde se to da regnout?
quinux
Profil
FABIO
http://www.webtvorba.cz/katalogy


Pokorný
Samozřejmě co nejdříve, protože né každý katalog zveřejní odkaz ihned. Většinou to trvá komel dvou týdnů, ale jsou případy, kdy to trvá několik měsíců (a není to jen případ dmoz.org)
DreamCZ
Profil
:-) Mno rekl bych ze lepsi je registrace az bude shop hotovej, zbytecne si odradis poten. zakazniky, kdyz tam budes mit jen par produktu. Snad nedelas shop pro vyhledavace, neni kam spechat nebo snad ano?. Imho ja kdyz nekam vlezu a nic tam ve finale neni uz tam priste nejdu :-))))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0