« 1 2 »
Autor Zpráva
millos
Profil *
Ahoj mam problem: mam stranku http://car-logos.50webs.com
PR 4
klucove slovo - car logos

A nenajde ma ani v prvej 100 v Googly a na prvych miestach na frazu - car logos - su stranky s PR 3 - 4
Petra
Profil
A v čem je ten problém? Stránek, co obsahují "car logos" zná Google 25 milionů, nemohou být všechny v první stovce. Tenhle web obsahuje tu frázi jen asi šestkrát. Pagerank je jedním z mnoha kritérií určujících pořadí ve výsledcích vyhledávání.
millos
Profil *
a co mam vylepsit aby mensi PR nebili pode mnou....
Retal
Profil
Petra
Ale no tak, je jich cca 70 000.

millos
Tvoje stránky nestojí za nic, je to neužitečná směska ringtones, kradených textů, tapet a fotek roztomilých koťátek.
Pokud chceš, aby se stránky umísťovaly, vymysli něco užitečného.
Retal
Profil
Double post.
Ivorius
Profil
PageRank neznáš. To co píšeš je Google Toolbar PageRank co v současnosti již IMHO nemá se skutečným Google PageRank mnoho společného. Ale jinak platí to co píšou ostatní.
Timy
Profil
Retal
"Ale no tak, je jich cca 70 000."
Na klíčová slova car logos nachází google 25 000 000 stránek. CCA 70 000 jich nachází na "car logos", což nikdo hledat nebude...

millos
"a co mam vylepsit aby mensi PR nebili pode mnou...."
Kvalitnější obsah, víc zpětných odkazů.... Znáš to :-). Žádné kouzlo jak se dostat na první místo opravdu neexistuje (snad jen reklama).
Retal
Profil
Timy
Konkurenčnost termínu se posuzuje podle přesné shody.
Udělej své domácí úkoly.
souki
Profil
<OT>
Oktober 8, 2006 - new game "the Fast and the Furious game" were added
nepíše se náhodou October?
</OT>
Anonymní
Profil *
Retal
Své domácí úkoly mám již dávno hotové a jak jsem říkal, "car logos" žádný běžný uživatel hledat nebude.
Timy
Profil
To jsem psal já
millos
Profil *
Retal

nabuduce, ked ides hodnotit tak sa pozri poriadne. Tie ringtones a kotata.... su len okrajom stranky. Pozri sa na pravo a nizsie, tam mas auto znacky a o kazdej tam nieco je + loga + foto aut


A este - mozno pre vas smiesna otazka ale mam na jednej mojej page maly banner, ktory odkazuje na car-logos.50webs.com a mam ho tam uz dost dlho, ale ked dam v googli zobrazit spatne odkazy tak mi tu moju page neukaze.
Berie za spatne odkazy - bannery?
nightfish
Profil
Berie za spatne odkazy - bannery?
google nemusí zobrazovat všechny zpětné odkazy, které na web vedou (na tohle je lepší yahoo)
nicméně pokud je to klasický odkaz, tak by SE neměly mít problém s následováním...
millos
Profil *
nightfish

A berie ho google do uvahy ked ho nezobrazuje?
Petra
Profil
Retal
O konkurenčnost termínu tu nejde, jde tu o to, kolik stránek při vyhledávání toho čeho Google najde a zda se vejdou či nevejdou do první stovky. Ale 25 milionů nebo 70 tisíc - stejně se tam nevejdou.

millos
Google bere v úvahu zpětné odkazy, které zná. To, že odkaz neukazuje v žádném případě neznamená, že ho nezná.
millos
Profil *
Asi skusim najskor nazbierat nejake spatne odkazy.
Retal
Profil
Dobře, očividně jsi nepochopil, co jsem chtěl říct, takže na rovinu:
Ta stránka stojí za *****, je to jen další spam v indexu vyhledávačů. Máš tam ukradené texty (tj. duplicitní - a s Wikipedií skutečně NECHCEŠ soutěžit) a kromě nich celkem nulový obsah.
Dokud nevymyslíš něco skutečně užitečného pro návštěvníky, nebudeš se umísťovat.
Millos
Profil
Ako si zistil, ze su tam texty z wikipedie?
Retal
Profil
Opravuji: Máš texty ukradené ze všech možných serverů, nikoliv jen z Wikipedie.
millos
Profil *
Retal

Ale povedz mi ako si to zistil????
K
Profil *
Ze stranky http://car-logos.50webs.com/austin-healy-car-logo.html
jsem zkopiroval text
"The Silverstone (1949 - 50. Production nos approx. 100), priced at 1,260 stg (about the same price as the XK 120 Jaguar). Winning its class at Silverstone in 1950, driven by Duncan Hamilton"
a vlozil ho do googlu
sem
to asi nepotrebuje komentar.
Retal
Profil
Tak nějak.
millos
Profil *
dik za vysvetlenie
Joker
Profil
K, Retal
Tak teď jen čekám, že se z toho poučí a bude sem tam modifikovat nějaké slovo, aby to nešlo najít jako přesná fráze :-D
K
Profil *
Treba se pouci tak ze zacne psat svy texty:)
Marek Prokop
Profil
Copyscape najde kopie i tehdy, nejsou-li zcela identické.
Retal
Profil
Nicméně je ve verzi zdarma omezený na pouhých 20 hledání za měsíc.
millos
Profil *
Zase som sa naucil nieco nove. Asi tam strcim original texty. Ale pri takom rozsahu je to dost zlozite.

Marek Prokop

Nevies nahodou, aky nastroj vyuziva google pri rozpoznavani takych veci? nieco ako copyscape?
Retal
Profil
millos
Rozhodně to dělá vlastními algoritmy nad vlastní databází.
Millos
Profil
Retal

To je mi jasne. Ja len ci nieje zname ktoru kazdu duplicitu rozoznava.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0