Autor Zpráva
toulecv
Profil *
no odkazama-seo sem si uz trochu cetl-ale co kdyz se stane situace ze web ma novou url a na ty stary ma page rank 4?jde nejak ten pr presunout na tu novou domenu?
Casero
Profil
toulecv
pouze přesměrovat stránku..a doufat že to google přehodí..jinak myslím ne
toulecv
Profil *
takze kdyz jdu na stranku a-je tam napsano-web byl presunut na stranku b
a za 5 sec. me to na strnaku b presune-tak by se to mohlo prepocist?
nightfish
Profil
nasadit HTTP 301 Redirect a čekat...
quinux
Profil
toulecv
Přesunot pomocí přesměrování (301). Tedy mod_rewrite.
Obyčejné přesměrování pomocí META ti nepomůže.
nightfish
Profil
no, s meta refreshem to není úplně ideální řešení, ale fungovat by mohlo (minimálně pro některé vyhledávače)
dragit
Profil
Zrovna taky něco podobného řeším a našel jsem na netu kus php kódu, který se umístí do indexu ke staré (původní) url, kterou chcete přesměrovat na novou url. V mém případě z www.dragit.net (tam je umístěn index.php s níže uvedeným kódem) na www.dragit.cz


<?
header ('HTTP/1.0 301 Moved Permanently');
header ('Location: [url=http://www.neco.cz/');
exit;
?>


Má to stejný vliv (pro google) jako zápis do .htaccess? Tedy zachová to pagerank z původní url?
Casero
Profil
dragit
jj..mělo by...
Retal
Profil
dragit
To je hloupé řešení, protože návštěvníky všech stránek přesměruje na hlavní stranu nové sajty.
dragit
Profil
Retal

Máte na mysli to, že pokud na staré url byla například stránka nase-prace.php a někdo ji zadá, tak by to mělo (nejspíš přes .htaccess) přesměrovat na stránku nového webu (na novou url) napr. reference.php?
Retal
Profil
Přesně tak.
toulecv
Profil *
a bude to fungovat i pro s-rank a dalsi???a co mam teda zvolit z tadtech vsech variant-a co pro to mam udelat?:)pls
nightfish
Profil
toulecv
dá se říct, že naprostá většina největších vyhledávačů to respektuje
toulecv
Profil *
a jakej teda doporucujete nejvic?nebo co mam dat do html kodu kdyz chci mit t nejlepsi reseni-a presmerovavam z stranky a.cz na b.cz treba
ja se v html moc envyznam ja spis zkousim seo...
tiso
Profil
toulecv
Jednoznačne presmerovanie na ekvivalentné stránky. Ako to spraviť? Napríklad tak že pôvodnú stránku zmažeš a nastavíš tam stránku 404 ktorá bude podľa $_SERVER["HTTP_REFERER"] presmerovávať na správnu stránku. Samozrejmosťou je zmeniť čo najviac spätných odkazov, či odkazov v katalógoch, prípadne registrácie nových stránok.
Darth Nihilius
Profil
ja se v html moc envyznam ja spis zkousim seo
kdyz budes umet html, pujde ti seo mnohem lepe...
toulecv
Profil *
hm-a co mam delat je mi 13 a mam jeste jiny zajmy-a html se uz nechci ucit protoze mam spoustu kamosu co mi web klidne zadara udelaj-ale nejaky zaklady se naucit chci
ale ja chtel poradit a ne ritizovat..
Martin Kuželka
Profil
toulecv: základy jsou právě to (x)HTML ;-)
Darth Nihilius
Profil
ja se v html moc envyznam ja spis zkousim seo
To je to samý jako bys napsal: já na kole moc jezdit neumím, já spíš zkouším fourcross....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0