Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Moje stránky zmizeli z výsledků na klíčové slovo. Jak poznám jestli na ně nebyl nahlášen spam nebo v čem může být problém
Werner
Profil
Zkus hledat adresu svého webu v Seznamu, nebo nějakou frázi (větu třeba 6 slov, která se na tvém webu nachází a není pravděpodobné, že by byla i jinde, zkus ji dát do uvozovek). Nebo můžeš zkusit http://www.svist21.cz/seo/sep.php, to ti vrátí pozici tvého webu na dané klíčové slovo.
Inpocasi
Profil
Werner
Ne, ve výsledkách stále je pouze zmizel na klíčové slovo (denně zádá 600 lidí), na webu ovšem používám obrázky s textem (text na obrázku je zkosený), které potom doplňuji neviditelným textem -> je to prohřešek?
A na to klíčové slovo se nikde vůbec nevyskytuje (prostě na jedno slovo úplně z výsledků zmizel)

A zrovna tak jsem se o 30 výsledků propad na googlu. Výpadky jsem poslední dobou neměl žádné a obsah webu jsem také nijak neměnil.
HeWeR
Profil
Inpocasi
je to prohřešek?
Nemůžeš si vyhledávače představovat jako zlé stroje, které vyčkávají, aby mohly, při sebemenší chybě, potopit web designéra i s jeho stránkou ;).

btw prohřešek ani důvod k penalizaci či vyřazení z výsledků to není

Taky jsem se nedávno v Seznamu hodně propadl (resp. zmizel jsem ze stránky z požadovaným keywords. Potom jsem se vrátil na původní pozici. Neumím to vysvětlit – prostě čekej.

A zrovna tak jsem se o 30 výsledků propad na googlu.
Jak jsou stránky staré? Nepřišels o nějáký "klíčový odkaz"?
MichalekII
Profil *
e to prohřešek?

nevím jestli je to prohřešek, ale také jsem podobnou věc pozoroval, web nebyl zabanován ale propadal se ve výsledcích, ten krátjsem měl obrázkem překryté H1 (obrázek i text se shodovali) může to být náhoda nebo nemusí, ale řazení výsledků se až nápadně shodovalo s nasazením tohoto stylu, takže od té by něco takováho raději nepoužívám ...
Anonymní
Profil *
"obsah webu jsem také nijak neměnil" - není to právě o tom? Weby často aktualizované by měly být pro vyhledávače chutnější!
Inpocasi
Profil
HeWeR
O žádný klíčový odkaz jsem nepřišel (podle msn) a stránky jsou staré 20 dní, ale přesměrovávám na ně stránky staré 3 měsíce
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0