Autor Zpráva
josefjosefek
Profil
Přešel jsem z html na php. Nevíte jak neztratit pozici ve vyhledávačích např. strána o tisu červeném tis.html je pořád v seznamu místo aktuální tis.php . Vytvořil jsem chybovou stánku 404. Myslíte že to mám nechat být a že to čas zachrání (čekat, až to seznam zaindexuje). S-rank mi klesl z nějakejch 15 na 3. PageRank zůstal na hodnotě 3. díky za radu.
Casero
Profil
josefjosefek
nastav přesměrování 301 moved parlamently...bo jak to je...prostě přesměruj všecko staré na nové
koudi
Profil
Nemůžu si odpustit jednu malou poznámku: jak jsi mohl přejít z html na php, když to jsou dvě zcela roudílné technologie.
Jinak máš několi možností. Buď 302, moved permanently, nebo třeba (což by asi bylo jednodušší) pomocí mod_rewrite podtrčit obsah php souborů. To by bylo asi nejlepší.
josefjosefek
Profil
Snažil jsem se stručně zhodnotit problem. Tak přesněji: Začal jsem tedy používat php skripty pro generování stránek.... Jak mam použít mod_rewrite? díky
Marek Prokop
Profil
"Cool URIs don't change," praví W3C i zdravý selský rozum. Zrušit hromadu stránek, které na webu po nějaký čas byly, a nahradit je chybou 404 je zločin, za který budete po zásluze potrestán. Správně řešení je buď přesměrování HTTP hlavičkou 301, nebo zpracování souborů s příponou .html interpreterem PHP. Obojí jde na serveru nastavit, poraďte se svým hosterem.

Počítejte ale s tím, že teď už je trochu pozdě. Všem, kteří na vás až dosud odkazovali (včetně vyhledavačů) jste vyslal jasný signál: jsem nespolehlivý, neodkazujte na mne.
josefjosefek
Profil
Bohužel budu oponovat.

Nastavení chybové stránky je popsáné i v clanku
http://www.jakpsatweb.cz/clanky/errordocument-404.html
(důvod proč se nestydim vlastní chybovou stránku mít) takže rozhodně považuji pro uživatele lepší když se dostanou na můj web a budou mít možnost pomocí vyhledávání zadaný dotaz najít!!!!! Rozhodně je to lepší než nic neříkající chybová 404 na webzdarma. Plus jsem změnil i názvy stránek i příponu...

Podle mě je blbost mít na webu 15 souborů navíc, které budou jen přesměrování....

Dlouho jsem přemýšlel jak tento problém vyřešit a chci dlouhodobé řešení!!!
Nastavení vlastní chybové stránky je částečné řešení
josefjosefek
Profil
Yuhu píše: Spousta webů nenabízí žádnou chybovou stránku 404, protože to správci serverů a autoři stránek neumějí nastavit. Nebo jsou jenom líní?
Anonymní
Profil *
josefjosefek
Nemusí jich být 15 - stačí jeden:
v .htaccess přesměrovávat všechny *.html na *.php s HTTP hlavičkou 301
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0