Autor Zpráva
iru
Profil
Zdravím, mám asi tři měsíce staré stránky. Tyto stránky se zobrazovaly na dobrých pozicích. V Seznamu na klíčové slovo na druhém místě. Najednou úvodní stránka ze Seznamu zmizela. Nejenom, že by se propadla, ale vůbec tam není. Když zadám do vyhledávání přímo url stránky + klíčové slovo, ve výsledku je pouze druhá stránka webu někde na čtvrté stránce. Hlavní stránku to nenajde. V ostatních vyhledávačích jsou výsledky normální. Tam je úvodní stránka nalezitelná. Nevíte, čím to může být způsobeno?
Plaváček
Profil
iru

To se občas stává. Ale bez adresy Vašeho webu vám těžko podáme konkrétnější vysvětlení.
iru
Profil
Adresa je: http://uklid-popelka.cz klíčové slovo úklid
Timy
Profil
Nevím čím to je, ale stále se mi přesně to samé, ani ne po týdnu se stránka vrátila zpět, takže bych ještě s panikařením počkal.
Plaváček
Profil
Timy

Právě jsem chtěl poznamenat totéž, co Timy, posledních pár týdnů se fulltext seznamu docela houpe, pár webů se mi také ztratilo a asi po týdnu se vrátilo zpět na vydobyté pozice.

Každopádně bych doporučil pokusit se získat více zpětných odkazů (zjistěte si, jak jste na tom třeba zde http://www.i-asap.net/nastroje-linkreport.php ), především registrací do kvalitních katalogů (viz třeba http://seo.unas.cz/ceske-vyhledavace.php) případně spřátelených webů.
Richi
Profil
Mě v poslední době překvapuje Google, poslední 2 weby co jsem dělal zaindexoval do 2 dnů!!! Seznam pořád tak do týdne - dvou :-)
HHPZ
Profil
Tohle se mi stalo v minulosti se Seznamem už několikrát, ale v poslední době je to fakt extrém. Některé stránky se vrátily během pár dní zpět, jiné jsou už delší dobu mimo.
Helmut
Profil *
Mam podobnou zkusenost ale s tim ze takhle mizely stranky konkurence a moje vyskakovala na prvni misto. Stranky konkurence ne ze by se propadly ale proste zmizely. Tento jev me zaujal v souvislosti s tim ze kdyz zmizely stranka konkurence - moje byla na prvnim miste :-) cyklus se dokazal zopakovat i nekolikrate behem dne..
Richi
Profil
no tak včera jsem se tomu smál co píšete že to není možné a dnes se mi stratila jedna hodně duležitá stránka taky ze Seznamu, snad se to do 24hodin napravý!! :-) kua
iru
Profil
koukněte se na toto: toto našel google . Nechápu, kde se vzaly ty znaky před: <!DOCTYPE html PUBLIC ... Schválně jsem zkopírovala hlavní stránku z webu na disk, ale v kódu opravdu nic takového nemám!
iru
Profil
Pak bych možná chápala, že to Seznam nemůže najít, ale nechápu, kde se to tam vzalo...
iru
Profil
Nesetkali jste se s něčím takovým už někdo?
MichalekII
Profil *
A není možné, že by měl váš web technické problémy - jako že výpadky a tak, on stačí i třeba krádkodobý výpadek a když se refí srovna do doby kdy je web indexovám, některým robotem může vzniknout docela problém
iru
Profil
vypadá, že ano, v Google je to již v pořádku, ale v Seznamu indexová stránka stále není...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0