Autor Zpráva
Lenuchaa
Profil *
Chtěla bych se zeptat, před časem jsme dali odkaz na stránky firmy do diskuse "Názor na stránku", teď když firmu dáme do vyhledávače tak vyleze odkaz sem na diskusi a až pod ním je odkaz na www stránky firmy. Je nějaká možnost aby odkaz na diskusi zmizel?
A druhý dotaz, chtěli jsme firmu vložit do katalogu na Seznamu-zápis zdarma, bohužel to nejde, Ičo je zaregistrované a kvůli nějakým neověřěným informacím nelze vložit. Zkoušeli jsme i druhou firmu a totéž. Nikdy jsme nikam nic neregistrovali a přesto je Ičo zaregistrované. Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky.
venca163
Profil
Lenuchaa
1) vyhledávač je zřejmě názoru, že odkaz do diskuse je kvalitnější...
- pomůže poprosit někoho, aby to tu v diskusi smazal a po čase (dlouhém) to z vyhledávačů zmizí
Lenuchaa
Profil *
To jistě je kvalitnější :-)
Koho mohu o vymazání z diskuse poprosit?? Nevím na koho se obrátit. Díky.
Anonymní
Profil *
Lenuchaa
Ad seznam. IC je snad pro kazdou spolecnost jedinecne, tudiz pokud to bude vase ico, tak neni nic jednodussiho, nez zavolat do seznamu, at vam reknou heslo k tomu icu... Pripadne jim poslat popisek.
quinux
Profil
Anonymní
tak neni nic jednodussiho, nez zavolat do seznamu, at vam reknou heslo k tomu icu
Těžko jen tak někomu sdělí heslo. Tohle půjde snad jedině nějakou oficiálnější cestou a nebo podle mailu u toho iča uvedeného.

Lenuchaa
Koho mohu o vymazání z diskuse poprosit
Na někoho z adminů: DoubleThink, Yuhů, llook, Acci, Martin Kuželka, Honza Hučín, Fred, Marek Prokop, Hanz, Ivorius, Dero, Kajman, nightfish
Lenuchaa
Profil *
Těžko jen tak někomu sdělí heslo. Tohle půjde snad jedině nějakou oficiálnější cestou a nebo podle mailu u toho iča uvedeného.

Nevím co znamená mail u iča, žádný tam není ani jsme nikam mail nepsali. Prostě to chce heslo, které neznáme a nikdy jsme neznali. Na seznam jsme psali, dopisovala jsem si s nějakou paní a údajně nemůže být firma v katalogu kvůli jakýmsi neověřeným informací (prý ty informace nemohou ověřit), chtěla čísla na obě firmy s tím, že je bude kontaktovat a nic.
Ice
Profil
Lenuchaa
272-451-567 zkus tohle cislo do seznamu, vcelku v pohode pani, ve vsem ochotne mne zatim pomohla co se týkalo katalogu.
Retal
Profil
K 1. otázce: Nemaž diskusi, raději zkus získat pár zpětných odkazů směřujících na stránky firmy s názvem firmy v textu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0