Autor Zpráva
koumr
Profil *
co kdybych udelal reba 5 domen,dal na ne nejakej malej obsah,zaregoval je do vyhledavacu-kazda by mela pr 3 diky registraci v katalozich,a pak bych je vsechny presmeroval na ejden web-pak by ten jeden web na kterej by to bylo presmerovany dostal dost velkej page rank ne?ne ze bych na nej odkazoval-ja bych to na nej presmeroval..a kdyby se na nej zapocitalo 3x3 pr-nebo se zapocita jen jedno presmerovani?thxale to by bylo husty ne kdyby se zapocitalo vsehcno presmerovani na web ne?
Plaváček
Profil
koumr

Ne, tak to nefunguje. Ostatně, co zkusit spíš udělat jednu doménu a web s kvalitním obsahem, ha?
quinux
Profil
koumr
Logicky: co kdybys měl 3 weby s TPR 5? Tak jak to počítáš by vyšlo 3x5=15, ale TPR je jen od 0-10 :)

Chceš li mít velký TPR tak potom to chce spousty zpětných odkazů, které si vytvoříš i tak, že ten jeden web bude mít kvalitní obsah jak psal Plaváček
Werner
Profil
A na tom absurdním konci je vlastně jedno, jestli je PR 0 nebo 150, ale jestli přicházejí návštěvníci a jsou spokojeni. A tak otázka spíš zní, jak udělat zajímavý web pro návštěvníky... ale to je dost absurdní.
Darth Nihilius
Profil
Zkus si přečíst tohle: http://www.google.com/technology/
Yuhů
Profil
koumre, to, jak jsi to popsal, dává smysl. Dává to smysl, pokud jsou vyhledávače hloupé a rank z takových přesměrování prostě sčítají. Většinou jsou ale chytré a berou maximum, nikoli součet.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0