Autor Zpráva
webmin
Profil *
Zhruba za 7 tydnu existence webu se mi podarilo dostat se na treti misto v google na hlavni klicove slovo. Nyni asi tyden po tom co jsem kontroval pozici naposled se web ve vysledcich vubec nezobrazi (resp. se propadl kamsi hodne hluboko.. v prvnich 200 odkazech ani stopa). Podobny propad web utrpel i na ostatni klicova slova. Na webu v posledni dobe doslo pouze ke kosmetickym zmenam (barvy nadpisu, kontaktni formulare apod.). Absolutne tedy nechapu co mohlo zpusobit tak drasticky propad. Mate nekdo zkusenost s necim podobnym? Nejakou radu?
nightfish
Profil
sandbox

tzn. na začátku byla stránka zvýhodněna, po čase se dostala na "správnou" úroveň - je potřeba víc zpětných odkazů a případně i lepší optimalizaci obsahu...
Casero
Profil
webmin
Ano, tento problém se naskýtá velice často, píše se to ve většině návodech o SEO, je to prostě bůůům nové stránky, která časem spadne do hlouby pole a už se musí vykouset bez bůůůůmu. Je to opravdu hlavně o těch zpětných odkazech.atd...zkus si něco přečíst o SEO
Anonymní
Profil *
Ja bych dodal ze Google existence nejakeho sandboxu popira... ja osobne s tim zkusenosti nemam, vzdy kdyz jsem udelal web (udelal myslim technicky vytvoril, umistil, vypropagoval a nakonec prehodil google) tak po uplynuti doby nez ho google zaindexoval, tak se dotsal na nejakou pozici a ta uz mu zustala. Samozrejme ze ty pozice nebyvaji pevne jako betonove zdi, cely internet se hybe a s nim i vysledky v Google, ale rikam ta pozice tak nejak vzdy zustala. Muzu se zeptat jaky je to klicovy slovo abych mohl posoudit?
ppooler
Profil
Jo Googlboti jsou rychlý- jednou jsem smazal přes ftp celý svůj web (chtěl jsem později web nahrát znovu ,bez souborů,které se mi tam při uploadování čas os času "připletly")- a během té krátké doby jsem taky na klíčová slova zmizel z výpisu výsledků- ovšem musím dodat,že po opětovném uploadu jsem se na tyto pozice opět po čase vrátil...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0