Autor Zpráva
M2M
Profil *
Tak jsem si přečetl něco o SEO, pouze základy a chtěl bych jestli byste mi poradili. Co jsem věděl jsem udělal. Poradte mi co bych měl ještě udělat.

Fráze vy vyhledávání:

webdesign
internetové stránky
web stránky

popř. město Chomutov

www.pocitace.ic.cz

Nevíte co je lepší udávat jako zpětný odkaz? www.pocitace.ic.cz nebo http://pocitace.ic.cz
Casero
Profil
M2M
To je jedno, hlavně jednotně, jelikož jde o 2 různé stránky...kdyžtak nějaké přesměrování na tu zvolenou variantu.
djlj
Profil
Nevíte co je lepší udávat jako zpětný odkaz?
Dle tvého uvážení. Já například preferuji variantu bez www a přesměrovávám na ni z www.
M2M
Profil *
Diky a může mi ještě nekdo poradit co udělat s tím SEO, co opravit a co ještě přidat?
Marty
Profil
Přijde mi, že je tam celkem málo stránek, podívejte se na ty úspěšnější weby z podobné oblasti (mě se například velmi líbí redesign webu adaptic.cz). Vymyslete nějaký originální obsah, který přitáhne lidi (a přirozeně i zpětné odkazy)...
Anonymní
Profil *
Na WD asi hodně slabý, nemyslíš? Při cenách co tam máš tak se jen nadřeš a nic nevyděláš. Radši vytvoř něco opravdu "dokonalého" a ceny pak vynásob 2,5 - 3. Když si ještě pořídíš ŽL, přestaneš psát, že o SEO víš málo a budeš mít štěstí tak z toho bude prima byznys ... Btw. právě jsem řešil nabídku optimalizace za cca 60 000 do začátku + 3kč za každý proklik se smlouvou minimálně na rok. Tak myslím, že to za to stojí. Mimochodem ten "SEO guru" byl celkem slušná lama, ale na lidi co o tom nic nevědí to dělá dojem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0