Autor Zpráva
Luba
Profil *
Hezký večer,

chci se zeptat, jestli někdo nevíte, jaký by měl být zhruba procentuální poměr klíčových slov v textu.
Někde jsem četl, že přílišné používání klíčových slov v textu (přeoptimalizace) může způsobit penalizaci.

A druhý dotaz, jak dlouho trvá než vaše nové stránky na již dobře zaindexovaném webu zaindexuje například google nebo seznam? Je možné, že by díky velkému počtu klíčových slov robot stránku vůbec
nezaindexoval?

Děkuji za informace.
Nox_lbc
Profil
Ano, když budeš mít v textu každé páté slovo "webdesign" nebo "dovolená chorvatsko 2007", tak tě vyhledávač nejspíš penalizuje (a když tě někdo napráší, tak ještě dřív ;-)

http://seo-sem.robertnemec.com/analyza-klicovych-slov/

Ve vyhledávačích existuje formulář, kde můžeš na svoji URL "upozornit", takže nemusíš čekat, až bot najde nějaký odkaz na tvoji stránku ...
Luba
Profil *
No každé páté určitě ne. Mám celkem slušně indexovaný web ve kterém mám několik článků. Většinou mi trvalo tak 1 max 2 týdny než byl nově vložený článek zaindexován na google i na seznam. Posledních asi 5 článků ale nemám zaindexováno ani po třech týdnech. Všiml jsem si, že se v jejich textu dost často objevuje stejné spojení slov. Vždy zhruba tak 10-15x na asi 600 - 900 slov textu (vždy se jedná o název druhu zvířete). Dříve tam toto spojení bylo vždy tak 3-5x a stránka byla zaindexována do týdne.
Nox_lbc
Profil
No, vypisovat pokaždé název druhu zvířete 10krát až 15krát mi přijde celkem dost, co takhle použít jiné podstatné jméno ... tento savec přežívá ..., samičky tohoto druhu se ..., velmi blízkými přibuznými tohoto živočicha jsou ... a podobně ;-)
Marek Prokop
Profil
Hustota klíčových slov rychlost indexace neovlivňuje -- dokud vyhledavač stránku nezaindexuje, nemůže vědět, kolikrát je v ní jaké slovo uvedeno.

U běžného prozaického textu je 10-15 výskytů víceslovné fráze na 500-900 slov poměrně hodně a možná ten text na čtenáře nebude působit nejlépet, ale neznám žádný vyhledavač, kterému by to vadilo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0