Autor Zpráva
Maryan
Profil
Zdravím Vás páni, prosím o radu, názor.
Je treba zaregistrovať do vyhľadavačov /google, yahoo, msn../ iba URL, alebo každú stránku samostatne. Dík
Casero
Profil
Maryan
Stačí každou stránku, která není odkazově propojená s jinými...ale je možné, že větším počtem stránek se zvyšuje šance, že si toho všimne zajde tam..
Richi
Profil
když jich budeš vkládat z jedné domény moc může to brát vyhledávač jako spam :-) radši jednu hlavní stránku kde jsou odkazy na podstránky ...
Maryan
Profil
Vďaka za promptné odpovede. URL obsahuje 7 podstránok. Môže byť považovaný tento počet ako spam? Pýtam sa preto, že som URL už registroval cca pred 2 mesiacmi na google, ale umiestnili mi len index.html, žiadnu podstránku, pritom sú vzájomne odkazovo prepojené.
Prajem pekný večer
nightfish
Profil
použíj google sitemaps (pro google)
sitemap explorer (yahoo)

pošli jim soubor s adresami všech stránek webu...
Maryan
Profil
Chlapi, vidím, že sa veci rozumiete. Sitemap vyzerá ako praktický pomocník. Zatiaľ mám vygenerovaný len google sitemap. Súbor som nahral do public_html na server a zaregistroval na mojom google účte. Čo treba ešte urobiť v googly so sitemap?
Teraz idem pozrieť ako je to v yahoo.
Ďakujem za cenné rady. Prajem úspešný deň
Maryan
Profil
Chlapi, vidím, že sa veci rozumiete. Sitemap vyzerá ako praktický pomocník. Zatiaľ mám vygenerovaný len google sitemap. Súbor som nahral do public_html na server a zaregistroval na mojom google účte. Čo treba ešte urobiť v googly so sitemap?
Teraz idem pozrieť ako je to v yahoo.
Ďakujem za cenné rady. Prajem úspešný deň
nightfish
Profil
Čo treba ešte urobiť v googly so sitemap?
teď už jenom čekat :-)

jinak samozřejmě platí klasické - čím víc kvalitních odkazů z ostatních webů, tím lépe...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0