Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravim,
na svych strankach mam diskuzni forum (sw podobny jako tento), ktere tvori prevaznou cast obsahu.
Je to vse zaindexovane v google, ale prijde mi, ze pri samotnem hledani to nenachazi optimalni vysledky.

Premyslel jsem, ze bych na vypisy seznamu prispevku a jine servisni stranky dal tag:
meta name="robots" content="noindex,follow"

tj. aby to stranku sice zpracovalo, ale neindexovalo. Tim se do indexu mel dostat jen obsah samotnych prispevku, ne?

Me to prijde lepsi,
ale nejsem si jisty, zda to nemuze mit nejaky negativni dopad?
(nebo naopak neco pozitivniho? :)

Jaky na to mate nazor?
habendorf
Profil
Jaky na to mate nazor?

Že meta mimo head nebude mít žádný vliv na nic.
habendorf
Profil
Jo pardon, já to asi špatně pochopil.

Tak znova a lépe - osobně bych to asi nedělal.
Anonymní
Profil *
to jste spatne pochopil.
samozrejme by ten meta tag byl v headu.

mel jsem na mysli, ze se vypisy prispevku (titulni strana, jednotlive kategorie) neindexuji,
ale konkretni prispevek uz ano.

protoze take na tech titulkach se data pomerne rychle meni, a nejsem si jisty, zda to ma nejaky vyznam i pro uzivatele - sice na google neco najdou, ale pro rozkliknuti uz to na webu neni (napr. je to jiz na jine strance v archivu)
Anonymní
Profil *
No,
tak ja jsem to zkusil.
Dam pak kdyztak vedet, jestli to melo nejaky vliv, pripadne jakym smerem :)
(ja si od toho slibuji, ze pokud nasadim napr. personalizovany vyhledavac od google, tak to bude hledat opravdu relevantni informace a ne nejaky balast kolem)
tiso
Profil
Keď nedáš indexovať tie stránky tak neviem či google zaindexuje odkazy z nich - či sa dostane na tie "dôležité stránky"...
nightfish
Profil
tiso
noindex, follow znamená: neindexuj obsah stránky, nicméně následuj odkazy na těchto stránkách
tiso
Profil
nightfish - to follow mi ušlo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0