Autor Zpráva
Knopi
Profil
Má z hlediska SEO menší Váhu nadpis v tabulce? Nebo je to rovnocené jako když je klasicky v dokumentu?

PŘ.
<table>
<tr>
<th><h2>NÁZEV ALBA</h2></th>
</tr>
<tr>
<td>nakladatel</td>
<td>seznam skladeb</td>
</tr>
...
RPG
Profil
<h2> jasně říká, že půjde o nadpis druhé úrovně. Nevidím jediný důvod, proč by měl mít menší váhu.
quinux
Profil
Knopi
Není snad <th> od toho, aby vytvořilo něco nazpůsob nadpisu v tabulce? Proč tam, ještě cpeš další značky? Z hlediska SEO ti IMHO vůbec nic nepřinese, jen si zbytečně přidáváš kódu.
H13
Profil
No nevím, ale když někdo vytvoří www stránku pomocí tabulkového layoutu, pak je samozřejmý, že nadpis (jakýkoliv) je v tabulce a vše je v pořádku... V době kdy je vykreslování tabulek v prohlížečích méně problémovější než u boxů a mnoho stránek tabulkový layout využívá, by to asi neměl být problém
Marek Prokop
Profil
Text (je jedno zda nadpis) v tabulce má stejnou váhu jako mimo tabulku, ovšem je-li v tabulce, která není správně linearizovaná, může být z pohledu SEO méně účinný.
Knopi
Profil
O tabulkový layout se nejedná. :-)

Vyšla mi jakási tabulka, ve které je kompletní album od interpreta. Nevidím na tom nic špatného, že je to v tabulce. Jsou to jen data vhodná do tabulky. První řádek je veledůležitý text, který by byl normálně v nadpisu.

O vnoření nadpisů do tabulky jsem nic nenašel, proto se obracím na Vás.

Marku: Takže tam asi bude lepší nechat pouze <th>?
Marek Prokop
Profil
Z pohledu SEO je asi jedno, jestli tam bude jen TH nebo i H2.
Knopi
Profil
Díky všem...
H13
Profil
Knopi
O tabulkový layout se nejedná. :-) - myslel jsem to všeobecně, že i ti co používají tabulkový layout, v podstatě umístňují nadpisy do tabulek
tiso
Profil
Len detail: <th> tvorí bunku záhlavia tabuľky, "nadpis" tabuľky je <caption>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0