Autor Zpráva
sacha002
Profil *
Dobrý den, mám vícejazyčný web a sháním "traffic" se zemí jako je Německo, Anglie, USA, Polsko prostě zahraniční.
Do jakých katalogů mám registrovat?
Děkuji za odpověď...
marvas
Profil
cez katalogy vyhľadáva v česku nejakých 10% ľudí. V zahraničí je to myslím ešte menej. Myslím, že je zbytočné registrovať do katalógov. Snaž sa aby si bol hore vo vyhľadávačoch.
Mistr
Profil
marvas
cez katalogy vyhľadáva v česku nejakých 10% ľudí
Odkud čerpáš tento údaj? Existuje na to nějaký výzkum?

A jaká je situace v tomto směru u Tebe, na Slovensku?
marvas
Profil
s jednej knižky o SEO ale je tam napísané že udáje môžu byť dosť nepresné. Na Slovensku je to o čosi viac lebo u nás zoznam.sk vyhľadáva primárne cez katalóg nie cez fulltext. Údaj môže byť zastaralý a mohlo sa to už zmeniť knižka je totiž z roku 2004 alebo 2005
quinux
Profil
sacha002
Do jakých katalogů mám registrovat?
IMHO do všech, které najdeš a nebude tě to stát víc než jen pár minut času. Každý zpětný odkaz se počítá a i kdyby ti měly ty katalogy přivést jen 10% návštěvníků nemůžeš vědět, že 9% z toho nebudou nakonec tví zákazníci :)
marvas
Profil
quinux
No vidíš na spätné odkazy som nemyslel.
Marek Prokop
Profil
Zeregistrujte se alespoň do těch katalogů, ve kterých jsou vaši nejúspěšnější konkurenti v jednotlivých jazykových segmentech. Nejúspěšnější konkurenty hledejte v Googlu dotazy, na které chcete uspět i vy. Katalogy, ve kterých jsou tito konkurenti zaregistrovaní, hledejte příkazem link v Yahoo.
Anonymní
Profil *
marvas
cez katalogy vyhľadáva v česku nejakých 10% ľudí. V zahraničí je to myslím ešte menej. Myslím, že je zbytočné registrovať do katalógov. Snaž sa aby si bol hore vo vyhľadávačoch.

A i kdyby tak 10% je vám málo??? :-o to se jen tak vykašlete na 10% potencionálních návštěvní potažmo na 10% procent zisku?
Tohle řict některý můj podřizený tak na hodinu letí ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0