Autor Zpráva
H13
Ahoj, potřeboval bych poradit. Dejme tomu, že mám na mých stránkách eshop a protože jsou stránky provozovány pomocí redakčního systému, odkaz na tento eshop je třeba následující:

www.nejake-stranky.cz/index.php?neco=ano&neco2=eshop.

Protože nemám možnost využít mod_rewrite, vytvořím si kvůlí hezčí url stránku index.php na:

www.nejake-stranky.cz/eshop/ a zde dojde k přesměrování na výše uvedenou adresu. Protože vůbec nemám zkušenosti ani znalosti v oblasti SEO, zajímalo by mě, zda může být takový počin brán jako SEO podvod (pravděpodobně ze strany Google). Jestli to nemůže být považováno za cloaking, doorway nebo něco jiného...

díky moc za rady
Marek Prokop
O žádný podvod se nejedná, protože tím ve vyhledavačích žádnou výhodu nezískáte.
H13
Jestli to tedy dobře chápu, robot rozezná dvě následující situace:

1. okamžité přesměrování na jinou stránku - vše v pořádku

2. přesměrování po určité době ze stránky, kterou tvoří nadpisy a "správná SEO hesla" na stránku, která se od první stránky výrazně liší a není tak "SEO friendly" - to je podvod ???
Darth Nihilius
přesměrování po určité době ze stránky, kterou tvoří nadpisy a "správná SEO hesla" na stránku, která se od první stránky výrazně liší a není tak "SEO friendly" - to je podvod ???

Není to podvod, je to forma tzv SEO spamu :-)
Podvod je trestný čin podle § 250 trestního zákona.
H13
Podvod je trestný čin podle § 250 trestního zákona.

Tak to jsem rád, že to vím, upozornil jsem přítelkyni, že když mě podvede, půjde natvrdo sedět. Stejně tak můj sedmiletej synovec, když podvádí u "Člověče nezlob se" :-)

Nejsem sice právník ani češtinář, ale myslím si, že slovo "podvod" lze taky použít jako všeobecný slovo... každopádně díky za odpověď, aspoň se příště líp vyjádřím
tiso
H13
Chápeš to zle - podvod je podstrčenie iného obsahu vyhľadávaču ako návštevníkovi, presmerovanie oboch na rovnakú adresu s rovnakým obsahom žiadny podvod nie je...
H13
iného obsahu vyhľadávaču ako návštevníkovi

aha, to bude zřejmě to, co mi uniklo, díky moc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.