Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravím! Aby roboti prohledali celý web, tedy v mém případě index+ několik set .html stran, je lepší použít meta <meta name="robots" content="index,follow" /> nebo je lepší <meta name="robots" content="all index> ?
Zdal -li jsem do meta <meta name="keywords" content="slova,slova"> nejdříve s háčky a čárkami, a pak bez těchto ozdůbek, s ohledem na návštěvníky z míst, kde nemají tyto roztomilosti na klávesnici /hmm, co tam mají, to je mínus 12 tlačítek?/ stejně ani po roce provozu nebyl schopen žádný web ta slova bez háčku vyhledat. S háčky ano. Kde je chybinka?
A poslední dotaz: <meta name="description" content=""> tedy popis obsahu, vyplatí se u každého html dokumentu si dát práci se stručným popisem?
Děkuji
DH
Yuhů
Profil
Příště by to chtělo ty dotazy rozdělit do tří různých zpráv.

U meta robots žádný content="all index" neznám. Nejlepší je tento meta tag nezadávat vůbec - roboti nejsou omezováni. Navíc třeba Jyxo ten tag stejně ignoruje.

Co se týká keywords, tak s těmi zachází každý vyhledávač jinak. Například Google je (podle všeho) naprosto ignoruje. Pokud jsi to hledal na Google, tak není divu, že to bez diakritiky nenašel.

Co se týká description, zpravidla se jeho psaní vyplatí. Ale samozřejmě ne vždy. Obvykle na jeho psaní zapomínám, ale bývá to to první, co udělám při optimalizaci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0