Autor Zpráva
Fruiter
Profil *
Zajímalo by mě, jaktože web, který optimalizuju už půl roku, je pořád kdesi vzadu, ikdyž má mnohonásobně víc odkazů, než např. 3 měsíce starý web, který už jedna nejmenovaná internet marketingová společnost stihla dostat na ty samé výrazy na první stránku, přitom odkazů, kerých na tu konkurenční stránku vede je poskrovnu, vzhledem k ostatním soupeřům směšně málo, navíc všechny odkazy co má ta stránka, která se tak rychle vyšvihnula máme i my. Web naší firmy jsme si nechali udělat u jedné z nejlepších webdesignerských firem, se kterou spolupracuje např. i H1. Klíčová slova na stránce jsou v pořádku. Díky tomu, že firma má dost obchodních partnerů ve stejném oboru, jsme získali dost odkazů nejenom z katalogů apod. ale i z těchto stejně zaměřených webů. Přesto jsme stále vzadu.
Další věc co nechápu, když se podívám na práci té IM agentury, jak dokáží, aby měla stránka domena.cz/klicove-slovo větší Srank než stránka úvodní, přestože na ni vedou jen odkazy zevnitř webu.
Funguje vůbec operátor link: ? (používám ho na Yahoo a Jyxu) Protože jestli ano, tak už ničemu nechápu. Možná není úplně přesný ale pokud ukazuje desetinásobné množství odkazů, asi v těch webech rozdíl bude.
Jediným rozdílem mezi těmi weby, který hraje v náš neprospěch, je v počtu stránek, které mají jednotlivé vyhledávače ve své databázi, což u těch konkurenčních je asi 3x více, což je další věc, kterou nechápu (musím podotknout, že oba weby mají stejnou strukturu), jaktože jejich web prolezou roboty 3x víc.
Na googlu jsme na naše vysněná slova na 1. nebo 2. stránce, na Seznamu jsme na vedlejší klíčová slova taky dobře umístění, právěže nám ale jde spíš o ty obecnější výrazy, na které jsou ty stránky optimalizované a na které nás sezanam vytrvale ignoruje.
Zvýraznil jsem v textu ta místa, kde bych si rád vyslechl odpověď.
Ještě bych měl jednu otázečku, kdy už se Seznam přestane opíjet rohlíkem, tedy Pagerankem a jinýma SEO lištama. Vím, že na tom už nějakou dobu pracujou, ale rozdíl zatím nevidím.
Plaváček
Profil
Fruiter

Neznám váš webový projekt, takže vám velmi těžko mohu poradit.
Railbot
Profil
Fruiter
Zajímalo by mě, jaktože web, který optimalizuju už půl roku, je pořád kdesi vzadu
"Tak to asi děláš blbě" to je taky odpověď. Bohužel pokud neuvedeš o jaký web se jedná, tak nějakou odpověď k věci získáš těžko. I když Yuhů ti na to něco odpoví snad určitě i tak.
Richi
Profil
Přesne tak, pokud neuvedeš odkaz težko ti nekdo poradí, mimoto kdybys sem dal odkaz máš opět zpetný link :-)
Railbot
Profil
Richi
mimoto kdybys sem dal odkaz máš opět zpetný link
Kdepak. Nofollow.
souki
Profil
Railbot
Kdepak. Nofollow.
Pouze pro google. Už jsem si jednou naběhl, že mi Seznam zaindexoval testovací verzi projektu, když jsem sem dal link.
Darth Nihilius
Profil
Zajímalo by mě, jaktože web, který optimalizuju už půl roku, je pořád kdesi vzadu, ikdyž má mnohonásobně víc odkazů
Bude to pravděpodobně tím, že "jedna nejmenovaná internet marketingová společnost" umí svou práci mnohem lépe než vy. BTW kdo vám brání abyste jejich služby využil také?
belial
Profil *
Z praxe:
1) Nejdůležitější jsou různé TITLE u všech stránek.
2) Zkusil bych udělat mapu webu. Občas to pomůže.
3) Pokud "ti druzí" hostují např. na freewebu, je to určité plus, protože odkaz je vždy např. neco.wz.cz a na wz.cz vede spousta odkazů.

Předpokládám, že jinak jsou stránky optimalizované.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0