« 1 2 3
Autor Zpráva
Miloš
Profil
Darth Nihilius
Překrucuješ argumenty a krafáš pitomosti. Argumentuješ proti něčemu, o čem se tu nemluvilo, něčím, co s tím ani nesouvisí. Takže se laskavě uklidni, ano?
Dál na tvoje demagogické žvásty přestávám reagovat; leda bys začal psát k věci, ale to bys už neměl o čem plkat.
Dero
Profil
Darth Nihilius: Újmu na autorských právech nebo porušní licence nemůžeš nazývat krádeží. Krádež je přesně definovaný právní pojem. Stránky vystavené na internetu jsou tam vystavené ke stažení a následnému prohlížení, takže o nějakém porušení autorského práva nemůže být řeč.
Darth Nihilius
Profil
Mimochodem, BSA by mi mohla stejně jako každému jinému leda tak políbit šos To jsem netušil... O BSA jsem se nikdy nezajímal, protože používám pouze legální soft. Díky horentním příjmům z reklamních bannerů si to mohu dovolit :-)
To, že stránky si někam stahuje není jeho primární funkce
To není vůbec důležité. Duševní vlastnictví je informace kterou si přisvojíš tím že na stránku přijdeš a přečteš si ji, bez ohledu na to kam se co ukládá...
Darth Nihilius
Profil
Mimochodem, BSA by mi mohla stejně jako každému jinému leda tak políbit šos To jsem netušil... O BSA jsem se nikdy nezajímal, protože používám pouze legální soft. Díky horentním příjmům z reklamních bannerů si to mohu dovolit :-)
To, že stránky si někam stahuje není jeho primární funkce
To není vůbec důležité. Duševní vlastnictví je informace kterou si přisvojíš tím že na stránku přijdeš a přečteš si ji, bez ohledu na to kam se co ukládá...
Railbot
Profil
Darth Nihilius
Už to nešňupej :)
Darth Nihilius
Profil
To: Railbot, Miloš
Myslím že tahle debata už postrádá smysl (pokud ho kdy měla)
Někteří zastávají názor že připravit webastera o jediný příjem z jeho projektu je správné, ba záslužné (aby se snad neoprávněně neobohatil na úkor pracujícího lidu :-))
já naopak se naopak ztotožnuju s původním článkem a myslím že je to svinstvo.
V tom se asi nikdy neshodnem, takže na to kašlu a jdu raději vydělat nějaké $$$. Celá tahle debata IMO ukazuje, jak hluboko je v některých zakořeněna socanská myšlenka, že internet je tady zadarmo a pro všechny, a kdo by chtěl za poskytování svého contentu nějaké, byt drobné peníze, je hnusná kapitalistická vyžírka.
Howgh
Miloš
Profil
Darth Nihilius
Někteří zastávají názor že připravit webastera o jediný příjem z jeho projektu je správné, ba záslužné
Jsi lhář. Tohle tu nikdo netvrdí.
djlj
Profil
Railbot
Ta reklama už je zaplacená a televize za ní už má dávno peníze.
Ne, není. Pokud vím, tak se platí až po odvysílání (možná se mýlím - můžeš, prosím, uvést zdroj tvé informace?).
Darth Nihilius
Profil
Někteří zastávají názor že připravit webastera o jediný příjem z jeho projektu je správné, ba záslužné
Jsi lhář. Tohle tu nikdo netvrdí.

Takže olíbená taktika socanů a komoušů, když dojdou logické argumenty, použijeme osobní útoky. Vidím že jsem si tě zařadil správně, soudruhu.
Navíc používáš demagogické praktiky a podsouváš mi věci které jsem nikdy nenapsal. Nenapsal jsem že někdo tady něco takového explicitně tvrdil, ale že zastává takový názor. Což je rozdíl dost podstatný. Tato debata už pro mne nemá žádný přínos (s argumenty v rovině osobního osočování nemám zájem polemizovat), takže toto je můj definitivně poslední post k tomuto tématu. Takže své případné další hysterické výlevy a osočování si nech pro někoho komu duševně stačíš.
Dero
Profil
Darth Nihilius: Svými názory se prezentuješ jako hloupý člověk a mám takový dojem, že na tomto fóru už si Tě velká část návštěvníků, kteří četli Tvé příspěvky k tomuto tématu, zařadila do nějakého nevábného kastlíku. Můžeš se sice ubezpečovat, že všichni, komu připadáš jako hlupák, jsou, cituji: "socani a komouši, kteří Ti duševně nestačí", ale pravda bude trochu někde jinde.

Je těžké přiznat si své vlastní chyby. Klidně střelím sám do sebe, když řeknu, že to vím, protože s tím sám mívám problémy. Ale promítat své vlastní chyby do povahy druhých, to už je podpásovka, která Tě sráží do ješitného průměru. A nezáleží na tom, jestli vyděláváš spoustu $$$ nebo jestli máš v garáži Ford Mustang Eleanor. Toho, při vší úctě, může s velkou porcí snahy dosáhnout každý inteligentní a nadaný jedinec.

Já mám takový termín, kterým si lidi kolem sebe rozřazuji. Je to možná trochu hloupé, ale lidem, kteří mají, jak se říká, dobré srdce - ty označuji prostě termínem "člověk". Ty ostatní vnímám jen povrchně a na takové úrovni, která je nezbytná. V tom mém dětinském řazení rozhodně nejsi "člověk". Ano, Tvoje úpěnlivá reakce "Ach, to mě vážně ranilo!" je zcela na místě. Nedělám si iluze, že by moje slova padla na úrodnou půdu - je to jen něco, co jsem prostě musel říct.
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0