Autor Zpráva
Had
Profil *
Dne 11.1.05 mám pořadí pro heslo snář (www.radil.net):
googl - 63 místo
YAHOO -1 místo
Seznam - 18 místo
Centrum - 1 místo
Joxy - 2 místo
trochu velký rozptyl
A gogl Google PageRank Report pro první tří je 2 - 1 - 0. Pro muj vyhodil 3 . Tak nevím jak to dělají, ale čím víc se snažím tím více klesám. Nepoužívám vědomně zakázané prvky pro zlepšení pozice.
Marty
Profil
Každý z těchto katalogů či vyhledávačů má jiný systém pro řazení výsledků vyhledávání, myslím že je to docela běžné(pokud se nejdená o rozdíl v řádech stovek).

To že klesáte, je možné, že konkurenční weby se věnují optimalizaci(kterou dříve neprováděli), tím pádem ve výsledcích stoupají a vy klesáte.
Martin Kuželka
Profil
Hade, Page Rank, který vidíš na toolbaru či jinde, není skutečný, podle kterého Google řadí odkazy, ale jenom nějaká jeho odvozenina. Skutečný PageRank je aktualizován častěji než toolbarový, a proto se může stát, že stránky, které mají toolbarový PageRank nižší než tvoje stránka, mohou mít ten skutečný vyšší.
Marty
Profil
Martin Kuželka
Omlouvám se, je to trochu offtopic, ale není nějaká spolehlivá cesta jak zjistit skutečný PR?
Martin Kuželka
Profil
Marty, ne, není.
Yuhů
Profil
Google se podle všeho snaží vyrovnávat s podvodnými praktikami, a tak nasazuje agilnější algoritmy. Stránky potom hodně poskakují, nemusí to vůbec záviset na samotné stránce. Například moje kréta byla včera druhá, nyní je asi pětistá třicátá.
Had
Profil *
Ještě k těm pořadím u nás. Seznam uvádí že bere v patrnost JYXOrank. Tam jsem dlouhodobě do třetí pozice, seznam naopak na 18místo a 25místo. Potom by to odpovídalo spíše na GOOGLrank?
Yuhů
Profil
Seznam bere jyxácký JyxoRank na řazení sekcí. Svůj fulltext řadí podle seznamáckého jyxoranku, který automaticky funguje v seznamácké instalaci Jyxa. Ty databáze jsou odlišné a crawlované s jinými parametry, takže z toho prostě vycházejí různá čísla. Seznam GoogleRank vůbec nikde nepoužívá.

Seznam brzo nasadí vlastní fulltext, který vnitřně využívá S-rank, to je opět zcela jiné číslo.
Marty
Profil
Seznam bere jyxácký JyxoRank na řazení sekcí.

To znamená, že stránka, která je přede mnou v dané sekci v katalogu, má výšší jyxorank(tedy to co vidím na jyxotoolbaru)?
Pochopil jsem to správně?
Had
Profil *
Ještě k těm rankum

Není možné že dávají vyhledávače váhu na neměnnost stránek. Když jsem porovnal své tj 60pozice s temi 1 až 3, tak pul roku oni nemají změnu. A výskyt slov podle SEO prakticky žádný (jedno). A to by odpovídalo tomu, čím víc se snažím, tím to je horší?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0