Autor Zpráva
hotelyhotely
Profil *
Chci rozjet stránky o sprostředkování ubytování. Ale odevšad slyším že na tento segment trhu běžné seo nestačí, je třeba používat pokročilé SEO metody, tzv blackhad. Mohli byjste mi prosím poradit, jak tuto blackhad optimalizaci provést?
jonge
Profil
Píše se to blackhat :o)
Zkus se podívat na googlu, je tam toho kotel ;-)

http://www.google.com/search?hl=cs&client=opera&rls=cs&hs=zZe&q=blackh at+seo&btnG=Hledat&lr=

EDIT: mimochodem tyto techniky jsou většinou podvodné.
Ivorius
Profil
Spíše bych řekl že je zapotřebí obrovský linkbuilding než nějaké blackhat, kdy většina technik stejně nefunguje a pokud se jedná o podvodné techniky, tak je google vyhodí z databáze.
Anonymní
Profil *
Zvažte, jestli by nebylo spolehlivější investovat do reklamy na seznamu, na němž u nás hledá většina lidí.
Anonymní
Profil *
Zvažte, jestli by nebylo spolehlivější investovat do reklamy na seznamu, na němž u nás hledá většina lidí.
Stránky budou pro zagraniční klientelu, takže se budeme orientovat spiš na google.EDIT: mimochodem tyto techniky jsou většinou podvodné.
Jak to myslíte podvodné? Jako trestné nebo tak? Vím že nevyžádané reklamy v mailu jsou trestné, ale o nic takového nejde.
Dolphi
Profil
Podvodné v tom smyslu, ze porušují nepsaná pravidla vyhledávačů. Vyhledávače, pokud takové praktiky odhalí, inkriminované stránky vyřazují z indexů.

Jinak mezi blackhat praktiky patří: skryté texty, cloaking, linkfarmy, doorway pages, atd.
Yuhů
Profil
podvodné jsou v tom smyslu, že když je někdo z administrátorů vyhledávače objeví, tak doménu zabanuje. Krom toho, že je pak návštěvnost v čudu, není zabanovaná doména dobrá vizitka.
smajli
Profil
Řekl bych, že v poslední době se stalo SEO přežitkem, vytvořit prostě kvalitní linky je asi to nejdůležitější.
Darth Nihilius
Profil
Funkční Black Hat techniky ti stejně nikdo neprozradí, jak psal Ivorius, na bh forech se většinou zveřejnují jen techniky které už nefungují a ty co fungují nejsou moc účinné.
Knafour
Profil *
link building bych v zadnem pripade neprecenoval. mam v jedne dost konkurencni kategorii sva weby jeden s linkama a druhy uplne bez linku jsou pod sebou o par mist. dle me to znamena ze jde spise o kvalitni obsah. nastesti a porad...
Marek Prokop
Profil
Knafoure, pokoušel jsem se pochopit Vaši druhou větu ("mam v jedne dost konkurencni kategorii sva weby jeden s linkama a druhy uplne bez linku jsou pod sebou o par mist.") a po několika minutách jsem dospěl k tomuto překladu:

"Na jeden dost konkurenční dotaz mám ve výsledcích vyhledávání jen pár míst od sebe dvě stránky z různých webů, jednu se zpětnými odkazy a druhou zcela bez zpětných odkazů."

Trefil jsem se, nebo jste tou větou myslel něco úplně jiného?

Pokud jsem se strefil, mám hned tři další otázky:

1) Jak se Vám podařilo dostat do výsledků fulltextového vyhledávání stránku, která nemá žádné zpětné odkazy?

2) Jak zní ten dotaz? Pokud to je tajemství, sdělte nám, prosím, aspoň jeho konkurenčnost vyjádřenou počtem nalezených stránek v Googlu na dotaz bez uvozovek a na tentýž dotaz v uvozovkách.

3) Na jakých přibližně pozicích v Googlu se na onen dotaz ty Vaše dvě stránky momentálně nacházejí?

Děkuji.
Knafour
Profil *
Ano prelozil jste to spravne. Pisu do diskuze pres mobil takze je to nekdy dost domotane protoze to neni sranda nadatlit neco srozumitelneho :-)

Odpoved ja asi takovato:
1) Web jsem pridal manualne
2) Dotaz nechci zverejnovat - omlouvam se ale je to pomerne lukrativni obor ve kterem se o predni pozice zatim masti par lidi a jsou jeste vetsi lamy nez ja...

Vice se mi to nechce rozebirat. Tohle forum ma dlouhe prsty. Kazdopadne myslim ze je to v poradku. Dle me jsou onpage faktory porad to hlavni a nejrozumejsi co by mel brat fulltext v potaz. A to z ciste demokratickeho hlediska. Optimalni web si muze udelat "kazdy", kvalitni texty take. Ale zpetne odkazy ktere jsou kvalitni si vetsinou musi lide platit. Nekvalitni odkazy do vsemoznych katalogu nekatalogu jsou pitomost nad entou protoze jenom nahravaji pokoutnym firmam ktere se placenou registraci do X katalogu snazi vythnout penize z nevzdelanych klientu za hovadinu. Pokud tedy autor robota nedava velky duraz na zpetne odkazy dle me jedine dobre - je videt ze veri rozum a nenapomaha roztaceni nesmyslnych financnich toku. V bananove republice to jde snadno. Viz rozruch ohledne zmizeleho naseptavace...
Knafour
Profil *
jeste doplnim > JYXO najde zrhuba 92000 dokumentu na toto tema.
Web bez odkazu je 6 pozice 2 strana,
Web s megasiti odkazu je na 2 pozici 1 strana...
Yuhů
Profil
> Web bez odkazu je 6 pozice 2 strana,
> Web s megasiti odkazu je na 2 pozici 1 strana...

takže jeden je druhý a ten druhý web je šestnáctý.

Takže "pod sebou o pár míst" znamená o čtrnáct míst? Mně to přijde hodně.
Darth Nihilius
Profil
Mně to přijde hodně.
Mne spis prijde divne ze web bez jakychkoliv backlinku je vubec v indexu.
bures
Profil
On nám Knafour asi neříká úplně všechno ;-)
Railbot
Profil
Darth Nihilius
Mne spis prijde divne ze web bez jakychkoliv backlinku je vubec v indexu.
Proč by nemohl být?
Darth Nihilius
Profil
Goole stranky bez backlinku soupne do supplemental a posleze je vyradi uplne, jak se k tomu chova seznam, to netusim, ale divil bych se kdyby to delal jinak... (stranky na ktere nikdo neukazuje asi nebudou relevantni -> neprinasi uzitek uzivatelum-> nemaji v indexu co pohledavat)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0