Autor Zpráva
External
Profil
Na stránce Rammstein Europe je již asi čtyři měsíce stále PR=0. Nechápu to, dělám všechno jak nejlépe umím. V seznamu ve výsledcích na první stránce, ovšem google.com dělá problémy. Návštěvníci občas chodí z google.de, google.cz, ale z COMu nikdo. Opravdu nevím, kde jsem udělal chybu a především nevím, proč mám PR0, když na mě vede mnoho (i kvalitních) odkazů. 4 měsíce už je dlouhá doba a google mě začíná nepatrně vytáčet (přicházím o značné zisky).
Anonymní
Profil *
je možný že si od google dostal ban za nějaký SEO podvod (samozřejmě nevím co jsi dělal nebo ne, je to jen jedna z variant)
Anonymní
Profil *
a koukni t sem
Jsou tam jen dva kvalitní odkazy na tvojí stránku a ani na jyxu či seznamu nic moc, většina je toho ze stejných stránek s malým PR
Scháněj odkazy...
Anonymní
Profil *
první možnost beru zpět, stránky google indexuje, ale jsou až cca na 100 pozici....
Takže sháněj linky...
Mimochodem tohle je úplně na nic :
<meta name="robots" content="all">
<meta name="revisit-after" content="1 days">
a tohle je taky zajímavý
<!-- Google CSE Search Box Begins -->

<form id="searchbox_008983659935000885696:xg3lbjz6yac" action="http://www.rammstein-europe.com/search.php">
<input type="hidden" name="cx" value="008983659935000885696:xg3lbjz6yac" />
<input name="q" type="text" size="20" />
<input type="submit" name="sa" value="Search" />
<input type="hidden" name="cof" value="FORID:11" />

</form>
<script type="text/javascript" src="http://www.google.com/coop/cse/brand?form=searchbox_0089836599350 00885696%3Axg3lbjz6yac"></script>
<!-- Google CSE Search Box Ends -->
External
Profil
Co je na tom vyhledávacím poli tak zajímavýho?

Druhá věc: kde koupím levné a kvalitní zpětné odkazy (protože zadarmo nic neseženu)?
Anonymní
Profil *
Tohle :
<!-- Google CSE Search Box Begins -->

To má nějakej smysl, nebo je to jen poznámka? A vůbec proč máš plnej kód poznámek, zvětšuješ datovou velikost a přidáváš zbytečně texty, ikdyž robot je asi neprolejzá.
kde koupím levné a kvalitní zpětné odkazy
Tohle není tak jednoduché, kvalita je dost úměrná cenně, to si musíš zařídit sám, ideální jsou linky od konkurence s visokým PR, ale na PR4 se dá dostat i jen přidáním stránek do katalogů (přidávej jen do těch co mají PR>3)
nightfish
Profil
To má nějakej smysl, nebo je to jen poznámka?
smysl to má pro lepší orientaci ve zdrojovém kódu stránky
když si necháš vygenerovat kód vyhledávače od googlu, automaticky tam ty poznámky jsou...
MichalekII
Profil *
External
Druhá věc: kde koupím levné a kvalitní zpětné odkazy (protože zadarmo nic neseženu)?

http://www.seo-expert.cz/ceske-a-slovenske-katalogy-s-uzitkem-pro-seo
External
Profil
http://www.seo-expert.cz/ceske-a-slovenske-katalogy-s-uzitkem-pro-seo

Tato stránka je užasná a registroval jsem se do skoro všech. Nemáte někdo i takovýto seznam anglických?
HeWeR
Profil
Google aktualizoval naposledy Toolbarový PageRank červenci 2006.
Martin
Profil
(přicházím o značné zisky)
myslím, že velikost tvého toolbarového pageRanku nemá vliv na tvé zisky.
External
Profil
Nikdy jsem explicitně nemluvil o toolbarovém, ale o reálném (který by měl alespoň vzdáleně toolbarový připomínat). A ten vliv na zisky očividně má.
HeWeR
Profil
External
Nikdy jsem explicitně nemluvil o toolbarovém, ale o reálném (který by měl alespoň vzdáleně toolbarový připomínat)
Mylíš se. Toolbarový a skutečný PR jsou naprosto odlišné hodnoty, které spolu nemají nic společného.

Navíc, například z věty již asi čtyři měsíce stále PR=0 usuzuji, že mluvíš o toolbarovém PR.

Pokud ti můžu poradit (tak, jak jsem radil již dříve komusi): Vykašli se na PageRank (toolbarový úplně, nesleduj ho, raději si odinstaluj lištu Googlu, pokud tě pořád láká; skutečný PR nemůžeš nijak sledovat, měřit ho a analyzovat - navíc, nejsem si úplně jistý, zda něco jako skutečný PageRank existuje -> ignoruj ho také). SEO není o ranku stránky.

Vzrušovat se tím, že můj proužek je menší, než proužek kamaráda je naprosto zbytečné :o)
External
Profil
Když je to tak naprosto zbytečné, proč o tom každý mluví, proč se o tom pořád debatuje? Podle pověry na každém šprochu pravdy trochu usuzuji, že něco málo na tom bude a pokud budu mít vyšší toolbarovej, dám ruku do ohně, že v googlu to pro mě bude mít pozitivní následky. Opak nikdo neprokázal.
Marek Prokop
Profil
Externale, přísloví jsou perfektní rozhodovací nástroj pro tetu Kateřinu ze Saturnina. Lidem zabývajícím se SEO bych doporučoval spíše rozum.

Jestliže jste svůj web zaregistroval do všech katalogů uvedených na Seo expertovi, zaregistroval jste ho mj. i do katalogu určeného výhradně pro weby související s mikroregionem Podblanicko. Matematicky vzato tím Vaší stránce musel stoupnout PageRank. Je to však důvod k tomu, aby anglicky hovořící uživatelé např. z Finska snáze našli Váš web o skupině Rammstein?

Ještě jedna poznámka k tomu, že o PageRanku každý mluví. Jednou ze zvláštních vlastností Webu je to, že zamlžuje plynutí času. Následkem toho se může snadno zdát, že se nyní hodně mluví o něčem, o čem se ve skutečnosti hodně mluvilo před několika lety a dnes už to skoro nikoho nezajímá.
habendorf
Profil
Následkem toho se může snadno zdát, že se nyní hodně mluví o něčem, o čem se ve skutečnosti hodně mluvilo před několika lety a dnes už to skoro nikoho nezajímá.

A já pořád že mám nějaký dejá-vu ohledně AdSense :o)
Marek Prokop
Profil
Habendorfe, nic si z toho nedělej. Posthypnotické déjà vu způsobené soustředěným sledováním inzerátů AdSens pospal Ian Stevenson už v roce 1964 a založil na něm svou teorii reinkarnace. Na Stevensona pak velmi zajímavě navazuje Denisa Kera ve své poslední práci nazvané Reinkarnace, AdSense a český transhumanismus (zatím nepublikováno, ale slibné náznaky se již objevily na jednom blogu o AdSense).
External
Profil
Než se tento thread uzavře, rád bych dořešil poslední věc: Nevíte někdo o seznamu katalogů, které jsou ovšem anglické a německé? Něco ve stylu toho československého, který je odkázán výše.
Marek Prokop
Profil
Directory Archives
Strongest Links
What are the Strongest Directories?

Z větší části se ty seznamy překrývají. Německé katalogy tam moc nejsou.
External
Profil
Děkuji, jenom škoda ře DMOZ nejede.
HeWeR
Profil
External
pokud budu mít vyšší toolbarovej, dám ruku do ohně, že v googlu to pro mě bude mít pozitivní následky
Právě si přišel o ruku, chlapče :o)

Nemám ti to jak dokázat. Jen radím, nenápadně ventiluju mé zkušenosti… Řeknu ti to takhle (nekonkrétně): na obyčejném webu (pouze vzájemným prolinkováním) je možné dosáhnout až TPR4, na jednom z mých projektů mám TPR6 a to i přesto, že na něj míří jen pár odkazů (skoro doslova). Tento TPR6 té stránce vůbec nepomohl (myslím zvýšením návštěvnosti nebo tak). Když se toto číslo objevilo na liště, nechápal jsem. Nechápu to ani dnes a také to neřeším.
Anon
Profil *
na obyčejném webu (pouze vzájemným prolinkováním) je možné dosáhnout až TPR4
Pouze vzájemným prolinkováním? Bez linků zvenčí? To snad ne.
Techi
Profil *
No a co cool URIs. I to trochu pomáhá

přece jenom

http://rammstein-europe.com/en/lyrics/

je hezčí než

http://rammstein-europe.com/main.php?sekce=lyrics&l=en
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0