Autor Zpráva
sacha002
Profil *
Dobrý den,
mám web www.psisvet.com - web o psech. REgistroval jsem do katalogů a vyhledávačů, abych tím získal alespoň nějaké zpětné odkazy. Web je asi 3 měsíce starý, možná je to asi krátkou dobou, ale mám pořád GOOGLE PAGERANK i S-RANK 0.
Chtěl jsem ještě vyměnit nějaké odkazy, ale není mnoho webů s takovým to obsahem, které mají PR alespoň 2, aby to mělo cenu. TY teré to mají, to logicky nechtějí vyměnit.
A ještě bych se rád zeptal - podle i-asap.net mám: fulltext externích linků
jyxo 14
morfeo 60
yahoo 30
altavista 2
live.com 45
google 0

Nechápu, proč nemám v Googlu ani jeden odkaz.
Děkuji za všechny rady a připomenutí.
smajli
Profil
sacha002
je to krátkou dobu a máš málo zpětných odkazů, budeš si muset počkat další tři měsíce a trochu víc se snažit ;-)
sacha002
Profil *
Ok, dobře, díky - jinak kdyby někdo chtěl vybudovat pro tento web pár pořádných zpětných odkazů, nabídl bych mu finanční odměnu.
sacha002
Profil *
Nikdo nemá zájem?
HeWeR
Profil
sacha002
Jde o to, že Google nezobrazuje všechny odkazy (jen "podle něj" důležité). Odkazy z katalogů se tam většinou nedostanou, protože katalogy mají malý PR a docela dost odkazů na jedné stránce.

A také je to možná tím, že musíš počkat (ale teď nedávno Google aktualizovával zpětné odkazy [nevím to jistě, nechci šířit fámy]).

kdyby někdo chtěl vybudovat pro tento web pár pořádných zpětných odkazů, nabídl bych mu finanční odměnu.
Já bych měl kdyžtak zájem (mail: stanislav.hruska[@]gmail.com, ICQ: 339715345).
ZipoN
Profil *
Doporučuji hodně zapracovat na obsahu webu.

A pak čekat a čekat.

ZipoN
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0