Autor Zpráva
oogi
Profil *
Zjistil jsem, že např. Seznam na některá spojení klíčových slov vyznačuje jen jedno... a ve výsledku se objevují i stránky, které to, co není vyznačováno neobsahují.
např.: hledání hry online http://search.seznam.cz/searchScreen?w=hry+online&mod=f&sug=2 zvýraznuje jen online

Ignoruje vyhledávač to slovo, nebo ho jen nevyznačuje?
Má taková doména, která se skládá ze dvou slov, z nichž jedno je opomíjeno, nějakou výhodu, oproti ostatním stránkám, které druhé slovo neobsahují - např. když zadám online-hry.cz, tak stránka online-hry.cz vyjede první, což by napovídalo, že vyhledávač to druhé slovo taky zohlednuje...

Jak je to?
oogi
Profil *
Fakt mi nikdo neporadí?

Ještě by mě zajímalo zda má vliv na SEO zda je URL součástí složky nebo souboru - např. rozdíl mezi:
stranka.cz/neco a stranka.cz/neco.html

A pak zda mají na SEO vliv malá a velká písmena v URL - stranka.cz/Nejaky-text a stranka.cz/nejaky-text
Darth Nihilius
Profil
Ještě by mě zajímalo zda má vliv na SEO zda je URL součástí složky nebo souboru - např. rozdíl mezi:
stranka.cz/neco a stranka.cz/neco.html

A pak zda mají na SEO vliv malá a velká písmena v URL - stranka.cz/Nejaky-text a stranka.cz/nejaky-text


Ne, je to jedno.
Marek Prokop
Profil
Slova, která nejsou zvýrazňována ve výsledcích hledání, jsou tzv. stop slova. Seznam je určuje dynamicky podle dotazu a při hledání na ně nebere ohled.
oogi
Profil *
Marek Prokop
A jakej to má význam? Z mého pohledu to maximálně zkresluje výsledky hledání...
Marek Prokop
Profil
Stop slova má každý vyhledavač. Jsou to slova, která vyskytují na mnoha stránkách (např. spojky, předložky apod.), takže jejich zahrnutí do dotazu nemá smysl. Jednotlivé vyhledavače se však liší tím, jak dobře stop slova určují, a právě Seznam v tom zrovna nejdokonalejší není, takže to opravdu může kvalitu vyhledávání v určitých případech snižovat.

Nemůžete-li to změnit, naučte se s tím žít. Z pohledu majitele webu vás to nijak nepoškozuje, protože to shodně postihuje i všechny vaše konkurenty. Z pohledu hledajícího uživatele je to problém Seznamu.
oogi
Profil *
O.K.

Je nějaký rozdíl mezi tím, zda je klíčové slovo v subdoméně, nebo v url ?
např. něco.stranka.cz nebo stranka.cz/něco

Myslim že to prvni má větší váhu, ale je to znatelné?

Moderátor: na nové dotazy zakládejte prosím nová témata. Nebo použijte hledání, tenhle dotaz je zde zodpovězen mockrát.
Darth Nihilius
Profil
Je nějaký rozdíl mezi tím, zda je klíčové slovo v subdoméně, nebo v url ?
Vliv je někde mezi nulovým a neměřitelným
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0