Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj

Měl jsem službu s domenou www.eneco.cz optimalizovanou na slovo "neco" (na Seznamu 2.místo) - hlavně díky zpětným odkazům. Teď jsem doménu a celou službu přesměroval na jiný server (redirect 301) neco.jineho.cz. Zpětné odkazy jsem neaktualizoval - není to v mé moci (jsou na jiných serverech).

Vy výsledcích vyhledávání jsem se hooodně propadl. Původně jsem předpokládal, že nová doména redirectem 301 přebere Váhu původní, ale asi to nebude tak jednoduché.... Poradíte nědo jak přesně to vyhledávače interpretují?

David
Richi
Profil
Myslím si že to chce čas, oni si to vyhledávače přeberou postupně sami. A k tomu doporučuju udělat si registraci v katalozích opět na novou domenu, tím budeš mít ješte víc zpětných odkazů :-)

Jak to přesne vyhledávače interpretují nevím, ale myslím že to pochopí jako že se celá doména natrvalo přestěhovala anemají indexovat už starou ale pouze novou.
Ošklivý sup
Profil *
Seznam by ty staré odkazy měl vzít v úvahu, ale až potom co reindexuje stránky na kterých ty odkazy jsou. Nemá u stránky info co všechno na ní odkazuje, ale jen na co ona sama odkazuje. Takže když přesměruješ stránku tak on neví odkud na ni vedou odkazy a nemůže jí nic předat.

případně si to zkus přebta z tohole: www.osklivy-sup.cz/seznam.php
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0