Autor Zpráva
Jan Machač
Profil
Ahoj,
jaky mate nazor na s-rank 40 za obdobi 2 mesicu pusobeni webu online?
Na oplatku zase nechapu, proc google rank je stale 0 ;)

Za vase nazory diky.
Ošklivý sup
Profil *
na jednom webu mě po 1-2 měsících naskočil Srank 60, bez téměř žádných zpětných odkazů. Dodnes netuším proč :-) Ale jinak vydržel i později, teď po 4 měsících se drží stále na 67.
Richi
Profil
jaky mate nazor na s-rank 40 za obdobi 2 mesicu pusobeni webu online?
šikulka :-)

Na oplatku zase nechapu, proc google rank je stale 0 ;)
protože aktualizace R neprobíhá tak často jako Sranku, i když já mam zkušenost že v poslední době indexuje Google rychleji než Seznam, ale to nemá s aktualizací PR nic společnýho
nightfish
Profil
jen dodám, že k aktualizaci GTPR (google toolbar pagerank) došlo před pár dny, další aktualizace bude zase až za pár měsíců zřejmě
nicméně na druhou stranu GTPR je jen velmi ilustrativní hodnota, do níž jsou sem tam překlopeny (přepočítány) hodnoty reálného PR, který používá google při vyhledávání, a který se aktualizuje častěji
otázek
Profil *
jestli to nebude tím, že čím nižší srank, tím lepší :))) ne dělám si srandu.. ale pokud má web bez obsahu a zpětných linků rank 60 tak to vypovídá o kvalitě, nikoliv toho webu, ale toho ranku, počítadla, míry či jak chcete..
smajli
Profil
řekl bych, že s-rank nebude vychytaný, co si mám myslet o stránkách ministerstva obrany www.army.cz které mají 4/100 ?
:-)
Inpocasi
Profil
PR mi připadá záhadnější než S-rank, protože čím větší S-rank tím lepší pozice ve vyhledávači u toolbarového PR to vůbec neplatí
nightfish
Profil
Inpocasi
to by mohlo být tím, že toolbarový PR je s tím skutečným provázán velmi volně (rozdílná četnost aktualizací, rozdílný rozsah hodnot, ...)
t018
Profil
neřekl bych, že PR byl aktualizovanej před pár dny
http://www.seocompany.ca/pagerank/page-rank-update-list.html

poslední dobou nějak zajmavě zobrazuje toolbar GTPR, jakoby zobrazoval predikovanou hodnotu
Jan Machač
Profil
jenom upresnim, tak uz konecne i google me vidi 2/10 a seznam 41/100;
bal jsem se, ze jsem dostal ban :D

podelte se take o vase vysledky...
karel
Profil *
Me asi seznam nema rad, po temer 4 mesicich mam gtpr 3, lec srank se drzi na jednicce. nechapu. kde je problem?
DjcM
Profil *
Já mam po třech letech S-rank 76.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0