Autor Zpráva
simka00
Profil
moje stránky www.zemepis.net byly úplně vyřazeny z indexu na seznam.cz. minulý týden zbylo 26 stránek, dnes už nenajde ani jednu.

nepoužívám žádné nepovolené techniky seo, stránka je dost stará (přes 1 rok) na nějaké výkyvy a výpadek serveru ze strany hostingu jsem taky nezaznamenal.

naprosto netuším, čím to může být. je to jenom nějaký výpadek databáze, nebo jak to mám chápat? google, jyxo i ostatní vyhledávače jsou bez problému.
nightfish
Profil
simka00
vskutku to vypadá na vyřazení z indexu
doporučuji kontaktovat podporu, tady to zřejmě nikdo nevyřeší (snad kromě Yuhůa)
Marek Prokop
Profil
Jestli to není podobností obsahu. Copyscape najde např. ke stránce o Francii 7 podobných výsledků, z toho 3 hodně podobné.
o
Profil *
To je web tzv. poskládaných z jiných webů
Ošklivý sup
Profil *
Jestli Seznam začíná takto vyřazovat podobné stránky, které dříve indexoval, tak zase nějaká dobrá zpráva.
Koki
Profil *
Jak poznate, že je stránka vyřazená z indexu?
Mario
Profil *
Mohlo se stát, že měl tvůj serv kde hostuje doména výpadek, přišel robot seznamu a stránku nenašel. Jednoduše jí pak vyřadil z celého katalogu. Jediná rada... vložit stránku do fulltextu znovu k indexaci, to je asi nejrychlejší metoda. Jestli hostuješ třeba na Pipni tak se tomu vůbec nedivím... :(
Mario
Profil *
Mohlo se stát, že měl tvůj serv kde hostuje doména měl výpadek, přišel robot seznamu a stránku nenašel. Jednoduše jí pak vyřadil z celého katalogu. Jediná rada... vložit stránku do fulltextu znovu k indexaci, to je asi nejrychlejší metoda. Jestli hostuješ třeba na Pipni tak se tomu vůbec nedivím... :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0