Autor Zpráva
Pavel Calta
Profil *
Zdravím, když strana odkazuje sama na sebe vadi to vyhledávačům?
Marek Prokop
Profil
Nevadí.
Pavel Calta
Profil *
Gracia
Vojtěch Vrbka
Profil
Jen bych doplnil, že Seznam (a myslím i Jyxo) udává odkazům vedoucím uvnitř webu, než odkazům vedoucím zvenku na web, menší váhu oproti tomu pro Google mají všechny stejnou váhu.
Timy
Profil
Kacířská myšlenka: když míří stránka sama na sebe, zvedá si sama sobě Pagerank? :o)
External
Profil
Za předpokladu, že odkazuje jen sama na sebe, tak ho rozdělí jen sobě - podle algoritmu je ale jasné, že se zvýšit nemůže...to by při každé další indexaci PR rostl, což by vedlo k řetězové reakci - a to víme, a především inženýři z Googlu to vědí - není přijatelné.
Pavel Calta
Profil
Já jsem to myslel takhle: mám stránku která je věnována nějakému produktu a na ní jsou i odkazy na ostatní produkty od dané firmy. Mezi těmi odkazy je i odkaz na aktuální stránku. jen sem chtěl vědět jestli to vadí. P
quinux
Profil
Pavel Calta
Vyhledávačům to nevadí, ale pokud je ten odkaz nevhodně umístěn nebo označen může vadit uživatelům, protože budou z refreshe zmatení, že se nikam nedostali.
Timy
Profil
Pavel Calta
No z hlediska SEO to nevadí, jak říkal Marek, ale určitě bych ten odkaz odlišil (vzhledově) od ostatních, aby to nemátlo uživatele (nevím, třeba to už tak máte). Předchozí příspěvek byl spíše joke :-).
quinux
Profil
Edit: stál jsem si na vedení ;o)
Joker
Profil
quinux
Timy asi myslel *svůj* předchozí příspěvek o zvyšování pagerank ;)
Pavel Calta
Profil
Jo to odlišení je dobrej nápad. Ď
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0