Autor Zpráva
Knopi
Profil
Mám-li na začátku dokumentu nadpis nejvyšší úrovně a pod ním hned nadpis druhé úrovně (stránky např. slavného herce):

<h1>Tom Cruise</h1>
<h2>Tom Cruise filmografie</h2>

Může mi také uškodit přílišná hustota klíčových slov? V tomto případě s nadpisy?
Railbot
Profil
Může mi také uškodit přílišná hustota klíčových slov?
Může. Za optimální hustotu se obvykle považuje něco kolem 3 - 10%. Ovšem není to jediné kritérium, takže to nemá zase nikterak veliký dopad.
Timy
Profil
Knopi
Mám něco podobného tady http://matematika.havrlant.net/linearni-rovnice a nemyslím si, že by mě nějaký vyhledávač penalizoval.
Knopi
Profil
Railbot: Mám na mysli spíše nadpisy, tedy soustředěná hustotu na začátku dokumentu v důležitějších značkách. Samozřejmě by pak byli ještě slova roztroušeny rovnoměrně po celé stránce přirozenou formou. Ale asi by to mělo být dobrý. :o)
Knopi
Profil
Timy: Nemyslím si. Stránku máš pěknou což o to. :)

<h1>Matematika</h1>
<h2>Menu</h2>
Timy
Profil
Knopi
<h2>Lineární rovnice</h2>
<h3 id="jmenovatel"><span>Lineární rovnice s neznámou ve jmenovateli</span></h3>
<h3 id="absolutni"><span>Lineární rovnice s absolutní hodnotou</span></h3>
<h3 id="parametr"><span>Lineární rovnice s parametrem</span></h3>

Ale nejsou hned za sebou, nicméně si nemyslím, že by v tom byl nějaký velký rozdíl. Nebál bych se toho...
Knopi
Profil
Timy: Takhle dolů jsem nešel. :o) Díky.
smajli
Profil
Knopi
tak jsem si to tady přečetl, a mám takový dojem, že tvůj, zde popisované příklad asi není to pravé ořechové, neboť když o něčem píšu a dám tomu zde uvedený nadpis, tak již použitá slova nepoužívám:
<h1>Tom Cruise</h1>
<h2>filmografie</h2>
<h2>životopis</h2>
<h2>atd...</h2>
a všichni ví, o kom je řeč
Knopi
Profil
smajli: Máš samozřejmě pravdu, ale v mém případě je nadpis
h1 logo - nalípnuté na text, takže h2 z hlediska uživatelského nestačí, musím uvést znovu jméno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0