Autor Zpráva
anonym
Profil *
Co je z optimalizačního hlediska nejlepší? mít koncovku stránky html nebo php?
tiso
Profil
Pri PHP sa menej narobíš, pokiaľ sa bavíme o SEO tak aký môže mať na to vplyv koncovka?
Timy
Profil
Náhodou, když někdo hledá třeba jak na html, tak to zvýrazňuje i koncovku soubor.html. Ale nevím, jestli to má nějaký zásadní vliv :o)

http://www.google.com/search?q=html (druhý odkaz)
smajli
Profil
a když hledáš jak na php
anonym
Profil *
Myslel jsem si, že když je html vypadá to jako statická stránka na první pohled ale PHP tam to tak jasný hned není
tiso
Profil
anonym
A čo adresy s lomítkom na konci? www.server.com/kontakt/ www.server.com/produkty/

Stránky s príponou html i php môžu byť dynamické alebo statické... Ale prečo do SEO ťaháš príponu súboru, to fakt nechápem...
habendorf
Profil
Koncovka může být naprosto jakákoliv, třeba .gambrinus, nebo taky žádná.
Timy
Profil
anonym
Prostě je to jedno, věnuj se obsahu stránky a na takové blbosti jako je přípona souboru fakt kašli...
Joker
Profil
Myslel jsem si, že když je html vypadá to jako statická stránka na první pohled ale PHP tam to tak jasný hned není
Když už, tak spíš naopak: Stránka s příponou .php je v drtivé většině případů dynamická, u stránky .html těžko říct.
Vojtěch Vrbka
Profil
Joker
.html a .htm je statická ikdyž u spoustu stránek je podstrčena pomocí mod_rewrite dynamická stránka, bývalo to oblíbené dost u blogů
např. nazevprispevku-256.html zavolá index.php?name=nazevprispevku&id=256


Jinak tu řešíte naprosté voloviny, přípona je naprosto relativní a pokud jde o pěknou seo url doporučuju krásnou stromovou strukturu firma.cz/platy/zamestnanci/jan-novak/ už kvůli nádherné přehlednosti pro uživatele :)
Joker
Profil
Vojtěch Vrbka
.html a .htm je statická ikdyž u spoustu stránek je podstrčena pomocí mod_rewrite dynamická stránka, bývalo to oblíbené dost u blogů
např. nazevprispevku-256.html zavolá index.php?name=nazevprispevku&id=256

No ale to je přesně to o čem jsem mluvil.
Zatímco u stránky neco.php bych tipoval, že bude dynamická, u stránky neco.html těžko říct.
Bazant
Profil *
Zajímala by mě ta stromová struktura - myslel jsem, že nejlepší pro optimalizaci je adresa domena.cz/klicove-slovo a ne /kategorie/podkategorie/klicove-slovo, to tu adresu jen naředí zbytečnými slovy (pro SEO), ne? Jinak koncovka bych řekl je nejlepší, když tam žádná není, nemusíš si ji aspoň pamatovat a vyhledávačům je to jedno, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0