Autor Zpráva
anonym
Profil *
ahoj,mam stranku ktera je delana redakcnim systemem,nemam programatorske shopnosti,a vsehchny nadpisy na hlavni strance jsou v h1,ale ja optimalizuju a v h1 tam chci jen klicovi slova,tak sem vykoumal ze v redakcnim systemu muzu vkladat tagy-tak sem pred nadpis dal</h1><h2>a na konci nadpisu </h2>
tj ze system vidi nadpis tak da h1,ale ja ho tim </h1>pred nadpisem ukoncim a je tam h2,neumim programovat takze se v tom nemuzu vrtat,ted je otazka jestli to <h1></h1>berou vyhledavace jako h1 i kdyz v tom nic neni(kdyby to brali tak je to na nic pac si nepomuzu pac an strance porad budu mit 7 h1 a z toho jen ten jeden oblibenej)nebo treba jestli neexistuje nejakej kod co bych pred ten nadpis dal a ono by to ten h1 vymazalo...
anonym
Profil *
jinak pouzivam system fck-tak taky muzete poradit jeslti se to tam neda nekde nastavit enbo treba v tech fck souborech nastavit aby se nadpisy neukladaly jako h1 ale jako treba 16 veliksot pisma barva modra
Plaváček
Profil
anonym

Absolutně jsem nepochopil otázku. Asi jsem už starej a k nepotřebě. Nemohl bys svůj dotaz přeformulovat i pro nás, méně chápavé?
habendorf
Profil
Já ho chápu. Prostě místo <h1>nadpis</h1> "vymyslel" <h1></h1><h2>nadpis</h2>.

anonym: Roboti indexují obsah. Stačí to tak?
Timy
Profil
Jestli to správně chápu já, tak se tazatel ptá, zda-li vadí, pokud má v kódu několik prázdných <h1>, stručně řečeno. IMHO to nijak vážněji nevadí
Railbot
Profil
ted je otazka jestli to <h1></h1>berou vyhledavace jako h1 i kdyz v tom nic neni
Neberou. Když tam není žádný obsah, tak na to z vysoka kašlou.

nebo treba jestli neexistuje nejakej kod co bych pred ten nadpis dal a ono by to ten h1 vymazalo
Ne.
Plaváček
Profil
Bezva hoši, vypadá to, že fakt patřím do starýho žezla. Jak jste to vysvětlili, už to chápu taky.
Timy
Profil
nebo treba jestli neexistuje nejakej kod co bych pred ten nadpis dal a ono by to ten h1 vymazalo
Ne.

Co komentář? Ale musel by se teda dát i za to...
Railbot
Profil
Plaváček
Kdepak. Tyto triviální dotazy jsou už pod tvoji intelektuální úroveň a tudíž je tvůj geniální mozek označuje jako banality a odmítá je pochopit. Tak. Potěšil jsem tě? :))
anonym
Profil *
moc thx vsem,ale asi to bude vadit na oko ten html kod plnej prazdnejch h1 co?Ale to je jedno jdu to udelat :)dulezitejsi je optimalizace nez par lidi co se kouknou na html kod a videj blbosti...ale jinak nevim jak to udelat...
anonym
Profil *
jo a jeste prej cim vic h1 na strance tim maj mensi vahu-do toho cim vic se taky ty prazdny nezapocitavaj?kdyz mam 3 prazdny a jeden plnej tak to zapocita plnou vahu tomu jednomu?
Timy
Profil
anonym
No můžeš zkusit ten komentář, před <h1> vrazíš "<!--" a za něj "-->"
Plaváček
Profil
anonym

Podívej, domněnka, že vyhledávače dávají nějakou váhu jakékoliv HTML značce patří spíše do říše fantazie než do sféry ověřitelných faktů. Soukromě si myslím, že většině vyhledávačů je nějaký H1 víceméně ukradený. Být tebou, vůbec se tím netrápím nebo zkus ten komentář, co doporučil Timy. Tak či tak to vyjde nastejno, alespoň z hlediska SEO.
Plaváček
Profil
Railbot

Děkuji ti za podporu, ale přiznávám otevřeně, že bytostně nemám rád dotazy, nad jejichž luštěním strávím víc času, než přemýšlením nad správnou odpovědí. Lidé by se měli naučit srozumitelně vyjadřovat, chtějí-li se na něco zeptat.
Dero
Profil
Podívej, domněnka, že vyhledávače dávají nějakou váhu jakékoliv HTML značce patří spíše do říše fantazie než do sféry ověřitelných faktů.

Tady bych Plaváčka doplnil - s výjimkou <title>, to je jediná značka HTML dokumentu, jež je z hlediska SEO prokazatelně důležitá.
Timy
Profil
Dero
Řekl bych, že ještě bude důležitý odkaz :o)
Dero
Profil
Timy: Tož o tom žádná. :o)

Zapomněl jsem říct, že ještě je důležitý odkaz. :o)
Plaváček
Profil
Dero
Timy

Jste detailisté :) Řeč šla o hájedničce, pokud vím.
anonym
Profil *
takze je jedno jestli na tom webu to h1 mam?
ted mam probelm kdyz neco do toho h2(ma stejny parametry jako h1 v css)tak misto zeleny(tou se objevuje text co mam v h1)se to objevi cerne

H2 {

font-size: 12px;
color: #00989a;
font-style:italic;
font-weight: bold;
border-bottom: 3px solid #ffffff;
margin: 0 0 10px 0;
padding: 0 0 5px 0;
takhle by se to melo objevit zelene ne?(kdyz tohle mam v css)
Knopi
Profil
anonym:
takze je jedno jestli na tom webu to h1 mam?
Pokud ti aspoň trochu záleží na struktuře obsahu, tak by tam chybět neměl.

Zkus to takhle:

h1, h2 {
font-size: 12px;
color: black;
font-style:italic;
font-weight: bold;
border-bottom: 3px solid #ffffff;
margin: 0 0 10px 0;
padding: 0 0 5px 0;
}

h2 {
color: #00989a;
}


Chyběl ti tam kudrnáč na konci. Sdružuj vlastnosti pokud to jde, ušetříš si tuny kódu. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0