Autor Zpráva
ali
Profil *
cau,uz sem sem jednou psal s webem dentmedico.cz sem v googlu na zubni ordinace druhej,na atlasu mylsim ze prvni na centrumu sem na druhy strance a na seznamu sem az na pate,nevite endko jak to zlepsit potrebovali bych pomoc..nechapu porc na seznamu sem tak dole kdyz mam optimalizovano podle em celkem dobre....
Joker
Profil
To je normálka, každý vyhledávač má trochu jiný algoritmus
ali
Profil *
a nevite jak to zpravit?
Marek Prokop
Profil
Ali, koho chcete zpravit a o čem? Nebo myslíte spravit? A co je v tom případě porouchané? Prostě nejste na v první desitce stejně jako 8951 dalších stránek. Patříte tedy do 99,8884% většiny. Na tom přeci není nic divného.

Mimochodem, zkuste zvážit, zda je pro vás fráze "zubní ordinace" dostatečně relevantní. Všimněte si, že může znamenat jak jednotné, tak množné číslo. Nabízíte něco uživatelům, kteří hledají více ordinací? Dále si všimněte, že postrádá místní určení. Nabízíte služby všem uživatelům hledajícím česky bez ohledu na to, kde se nacházejí?
Azu
Profil *
Je to jednouché, většina lidí není na Vaší úrovni, takže začněte myslet jako oni. Myslíte si, že někdo řekne že jde do zubní ordinace ? Promiňte, ale žádného takového člověka neznám, každý řekne, že jde k zubaři. Plně tedy souhlasím s příspěvkem výše, podíval bych se na to jaké návštěvníky má web přilákat a podle toho se zaměřit na adekvátní slova, která s tímto lidé nejčastěji používají.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0