Autor Zpráva
Markus
Profil *
Stranka s plastovymi okny ma adresu napr. www. popo.cz, je lepsi udelat napr. domenu třetí řádu tedy www.plastovaokna.popo.cz aby to vyhledavace nasli? (stranka www.popo.cz by mela SEO)

A je potom lepsi dat www.plastovaokna.popo.cz nebo www.plastova-okna.popo.cz
Acci
Profil
by mela SEO
Snad existují stránky s a bez SEO?
Markus
Profil *
Jezkovi zraky to ignoruj, proste me zajima ta odpověď na hlavni otazku
Petra
Profil
Markus SEO je komplexní problematika, tvá otázka míří zcela zcestným směrem a spíše než hledat odpověď na právě tuhle otázku bych ti doporučila přečíst si něco (více) o SEO nebo spíše internetovém marketingu obecně.

Řekla bych, že pro většinu případů, které si dokážu představit jako tvůj cíl je nejvhodnější samotná doména www.popo.cz.
Markus
Profil *
O seo vubec nejde, ignorujte tu vetu o SEO

Zajímá mě toto:
Stranka s plastovymi okny ma adresu napr. www. popo.cz, je lepsi udelat napr. domenu třetí řádu tedy www.plastovaokna.popo.cz aby pro vyhledávače bylo lehčí stránku najít? Nebo je to jedno.

A je potom lepsi dat www.plastovaokna.popo.cz nebo www.plastova-okna.popo.cz
Martin Kuželka
Profil
Markusi,

už od začátku je tvá otázka položena trochu nešťastně - ptáš se, zda je lepší udělat subdoménu kvůli tomu, aby vyhledavače web lépe našly. To je přece úplně jedno - vyhledavačům (pro to, aby web našly = zaindexovaly) opravdu nezáleží na doméně...

Pravděpodobně jsi ale svou otázku myslel trochu jinak. Spíš tě asi zajímá, zda ti pomůže, když budeš mít klíčová slova v doméně.

Vyhledavače nerozlišují slova v doméně (až na výjimky*), pokud nejsou oddělena pomlčkou. Proto by ti varianta www.plastovaokna.popo.cz moc nepomohla, spíše naopak. Druhá varianta, tedy www.plastova-okna.popo.cz už sice má ty dvě slova oddělená pomlčkou, ale ani to ti moc nepomůže :) úspěch totiž není založen na tom, jestli máš klíčová slova v názvu domény. Může to být určité plus, ale opravdu to není to nejdůležitější.

* pokud se nepletu, tak Morfeo = Centrum dříve (a možná to stále platí) bralo i případy, kdy slova v doméně nebyla oddělena pomlčkou. Mělo to ale ještě takový háček - doména musela obsahovat přesné znění hledaného výrazu.
Markus
Profil *
Diky to je odpoved kterou jsem potreboval
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0