Autor Zpráva
don johnson
Profil *
uz dva krat som sa snazil zapisat, zaindexovat stranku do DMOZ , uz presiel mesiac a stale nic, neviem preco?
a co sa tyka Alexa, toto iste, ze vraj mi pride email od nich a nic. viete niekto co moze byt pricinou_?
web mam kratko (1 mesiac), ale navstevnost mizerna. 5 navstev denne. z toho 2-3 z googlu. a v googli raz som, raz nie som.
a dalsia otazka je ako na yahoo_? lebo je to asi iny system ako pri google. google mi to normalne indexuje, ale yahoo mi na site:stranka.com vypise 1 odkaz a pritom ich je tam vela. treba kazdu zapisat osobitne?
co robim zle, nie som ziadny extra odbornik na SEO, ale zakladne pravidla som dodrzal (title, keywords, sitemap, robots) a priradujem do katalogov.
este jedna vec, web je cely v anglictine, zeby silna konkurencia, alebo ako to je?
dik za kazdu radu.
nightfish
uz dva krat som sa snazil zapisat, zaindexovat stranku do DMOZ , uz presiel mesiac a stale nic, neviem preco?
editor spí, má moc práce, nebo na to kašle
quinux
don johnson
Registrace do DMOZ trvá i několik měsíců a navíc není jisté, že vůbec tvůj odkaz zařadí. Záleží na kvalitě tvých stránek.
Do alexy stačí když si stáhneš jejich spyware toolbar a on tě "zaregistruje" sám. ;o)
Yahoo a všechny (většina) vyhledávače nejdříve zaindexují titulku a teprve později se vrátí, aby doindexovali zbytek.

Měsíc po spuštění webu je krátká doba na nějaké závěry.
don johnson
Profil *
ok. budem sa snazit dalej, ale alexa je nenainstalovatelna a je iba pre explorer. pre firefox je to zrusene ako citam.
pestilence
Profil *
Do alexy stačí když si stáhneš jejich spyware toolbar a on tě "zaregistruje" sám. ;o)
Já mám v Alexe asi 20 domén a nikdy jsem se nikam neregistroval ani toolbar nemám. Nní to spíš tak že stačí aby měli nainstolovanej toolbar tvoji visitori?:-)
Marek Prokop
Do Alexy se dostanete tím, že budete mít vysokou návštěvnost -- nejlépe sto tisíc návštěv denně a víc, jinak to prakticky nemá smysl :-)
quinux
pestilence
Já mám v Alexe asi 20 domén a nikdy jsem se nikam neregistroval ani toolbar nemám. Nní to spíš tak že stačí aby měli nainstolovanej toolbar tvoji visitori?:-)
I tak se dá ;o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.