Autor Zpráva
halogan
Profil
...na páte nejhledanější slovo?
http://jyxo.cz/s?s=www.seznam.cz&d=cz
...jen ukazka toho, jak je neuveritelne jednoduche, aby se jakakoliv lama s minimalnimi znalostmi dostala na prvni misto behem 48 hodin. Prijde mi to docela zajimave. (titulek je dnes zmeneny, snad se Seznam nebude zlobit, jen to testuji a chci vedet, zda pri zmene titulku budou lide klikat vice). Zadne penize z toho nemam, nebojte, je to jen test.
PS: Promin Yuhu, ze jsem si vybral zrovna Seznam, a.s., kde jsi AFAIK zamestnan
Petr Weida
Profil
Yuhů už není AFAIK zaměstnancem Seznamu, jinak by mě zajímalo kolik lidí k vám skutečně přijde a tedy "www.seznam.cz" hledá
Martin Kuželka
Profil
On dotaz www.seznam.cz, přestože je pátým nejvyhledávanějším, není vůbec konkurenční.

BTW, já myslel, že Yuhů v Seznamu skončil.
halogan
Profil
Jo, prave pisu AFAIK, nebyl jsem si jisty. Neni to konkurencni, to vim, je to jen test. Za par dni reknu, kolik lidi hleda, dnes jich zatim hledalo (+kliklo) jen 60 (awstats).
Yuhů
Profil
LOL.

BTW, já myslel, že Yuhů v Seznamu skončil.

Jo, desátýho února jsme si s Ivem podali ruce a oba jsme měli ve voku slzu. Náhodou, Seznam je príma firma, abyste věděli. Akorát sídlí na samotě u lesa a já mám raději klid na práci, než každodenní ježdění do plus nekonečna.

S tím vyhledáním www.seznam.cz na jyxo je to dobrej fór. Výhercům gratuluju. Škoda, že to nejde i na Seznamu -- máme ve hledání (i přes Jyxo) regulár, kterej chytá www.něco.xx
Yuhů
Profil
Halogane, jestli jsi tu stránku udělal ty, tak odmaž z titulku slogan "najdu tam, co neznám". Tím totiž už možná porušuješ autorská práva a zákon o ochraně obchodní značky.
halogan
Profil
Yuhu: To najdu tam, co neznam jsem tam pridal pozdeji, jen jako dalsi test, zda lide kliknou radeji, nez kdyz vidi ten nazev nez kdyz vidi URI.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0