Autor Zpráva
Dealer DK
Profil
snižení page rank z 5 na 1. Jak to ?? www.sggroup.cz
Acci
Profil
Můj Google Pagerank Status ukazuje hodnotu GTPR 4. Pokles z 5 na 4 je naprosto běžnou záležitostí.
quinux
Profil
Dealer DK
Já vidím, že máš GTPR 4 jak na liště ve FireFoxu tak na http://www.seochat.com/?option=com_seotools&tool=10
VitaZ
Profil
Já teď (22.14 hod) vidím na všech datacenterch toolbarový PR 4.
smajli
Profil
na některých je 1 nebo 4, ale i to je úspěch a jedenácti stránkami a skoro s zádnýmy odkazy ;-)
Dealer DK
Profil
no dik je mi uplně jedno že mam 4 nebo 5 ale proč mam 1?? To je jen při uvedení nové stránky a nebo kvuli něčemu jinému tak proč mam 1. A jak toto obrátyt? na aspoň ty 4 =))
Dealer DK
Profil
no a klonované stránky byly zase pagerank 0 a teď 3 mě to nějak pořád nedocazí =)) prostě jiné no :))
Acci
Profil
A jak toto obrátyt? na aspoň ty 4 =))
A proč? Není k tomu důvod, důležité je pořadí stránky ve vyhledávači, ne nějaký hodnota zobrazovaná v prohlížeči...
Dealer DK
Profil
no ještě bych vas chtěl poprosit, než to dam do jiné sekce, jak to že při zadaní na www.seznam.cz zadate kličové slovo "palubky" tak před mou stránkou je vždy nějaký neotesanec nějaky "Procházka", tomu chlapovy nic neříka ani html natož css či seo !!! Jak je to vůbec možné?
Acci
Profil
nějaký neotesanec nějaky "Procházka", tomu chlapovy nic neříka ani html natož css či seo
Ani tobě, tolik skrytého textu jsem už dlouho neviděl. Navíc, klíčové slovo "palubky" máš na webu tolikrát, že bych se ani nedivil, kdyby ho Seznam ignoroval. Navíc ta první stránka má o něco vyšší S-Rank.
djlj
Profil
tomu chlapovy nic neříka ani html natož css či seo
Kdybych na ty stránky lezl na mobilu (GPRS), tak bych tě asi za ty skrytý bláboly přizabil. To, co tam máš, není žádné „SEO“.

nějaký neotesanec nějaky "Procházka"
Neotesanec jsi tím, co předvádíš, spíše ty. Seznam by tě měl za tohle spíš hodit někam hodně dozadu.

Mimochodem, mně to ukazuje PR 2 na všech serverech ;).
Dealer DK
Profil
No to je to co mi je divné tobě to ukazuje PR2 a mě 1,

Kdybych na ty stránky lezl na mobilu (GPRS*WAP), tak bych tě asi za ty skrytý bláboly přizabil. To, co tam máš, není žádné „SEO“.
NO to je určitě pravda, ale někde se začít musí a musel jsem to udělat rychle. Hold takový urychlovak.
Když to dám prič což na tom teď dělám tak budu potřebovat texty a ty teď překladam na jiné jazykové mutace. Trošku to potrvá.

Neotesanec jsi tím, co předvádíš, spíše ty. Seznam by tě měl za tohle spíš hodit někam hodně dozadu.
V České Republice i na celém skoro celém světě platý volný trh i konkurence. A jak to kdo využije je na mozku zprostředkovatelé (což mě).
Je to moje chyba a za to se veřejně omlouvám ale nějak jsem to hold musel udělat =)) jinak vše ok ne?
Dealer BK
Profil
Tupče
Dealer BK
Profil
Jen pro pořádek, lovíš a shániš na spoustě serverech, jak se dostat na seznamu dopředu.Děláš nějakou profesi, kterou neovládáš. Potřebuješ rady a žadoníš všude možně. Neotesanec je prostě před tebou a o rady asi nikoho nežádá. Ahoj mozku zprostředkovateli.
Dredie
Profil *
Dealer DK

nemuzu si nerypnout, ale gramaticke chyby kterymi tu oplyvas jsou do nebe volajici.... nektere bych pochopil, ale chyby typu "prič" a "chlapovy" (v kontextu tveho predesleho prispevku) fakt nezvladam :D

To jen tak mimochodem.

D.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0