Autor Zpráva
Dealer DK
Profil
Rozumím že texty se mají dělat s rozmysšlením ale copywriting se zabýva spíše vysvětlením což to mu ja už nějak tak rozumím než samotním psaním. Jak to tedy je?
Miloš
Profil
He? Češtin bít múj velká koňíček a muj bábiček taki dobrá sokolófna.
Dealer DK
Profil
jo rád se taky zasměji =))
Timy
Profil
Dealer DK
Přiznám se, že z prvního příspěvku také nejsem úplně rozumný. Takže na co se tedy ptáš?
Dero
Profil
Dealer DK: Copywriting se zabývá profesionální tvorbou textů, často obchodního ražení, přičemž se bere ohled na srozumitelnost podání informace, přehlednost, tempo, gramatickou a pravopisnou správnost textu, zacílení na modelovou osobu/modelové osoby, často také konverzní potenciál a nezřídka vtip. Pokud copywriter tvoří text pro web, zajímá ho také densita klíčových slov, práce s hyperlinky v kontextu textu i přímo a sémantická struktura textu.
habendorf
Profil
Dero: Nevíš proč jsem si zrovna teď vzpomněl na Rozhovor s kreativcem ? :o)
Dero
Profil
habendorf: Vím to zcela přesně a kdybych to měl napsat znovu, napíšu to stejně. Když si přečteš... eh... dotaz, pochopíš, proč jsem zcela záměrně a do jisté míry poťouchle zvolil tuhle formu. :o)
habendorf
Profil
Dero
což to mu ja už nějak tak rozumím než samotním psaním

Tos ale nemusel psát, on už tomu rozumí :o)
Dero
Profil
habendorf: A to jsi vyčetl z citovaného fragmentu? :o)
Miloš
Profil
habendorf
On nepíše, že tomu rozumí – což to je jen jakýsi povzdech a to, čemu Dealer DK rozumí, bude mu; jenže stejně z toho není patrné, komu nebo čemu že to on rozumí.
Marek Prokop
Profil
Přátelé, nebuďte na pána oškliví, vždyť je z Dánska.
Vážný člověk číslo osm set padesát jedna
Profil *
já se taky rači zasmněju
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0