Autor Zpráva
DjcM
Profil *
Je možné, že Seznam při procházení nového webu nezaindexuje 1. stránku ale několik naprosto nevýznamných, na které nevedou jiné odkazy, néž z hlavní?
Richi
Profil
říká se že do hlavy ženy a do vyhledávače nevidíš :-)

ale ted vážne ... třeba nemáš na homepage dostatek zajímavého obsahu, texty atd, bez odkazu ti víc nepovíme ...
Richi
Profil
ješte jedna poznámka, možná i pro Yuhůa ... co mě zaráží je že když jsem ted dělal nějaké nové weby, do cca 3 dnů nový web zaindexuje Google, do týdne Centrum a až po týdnu tak cca do 2 týdnů Seznam ... třeba na rychlosti nezáleží, ale proč to Seznamu tak dlouho trvá?

a když jsem se rozepsal (a kdyby sem náhodou dorazil Yuhů) tak ješte dotaz:
Podle čeho Seznam určuje jak často bude robot indexovat web? Podle Sranku nebo podle toho jak často se mění třeba texty na webu? Dík.
Karel J.
Profil *
Dovolím si dotaz ještě doplnit - spusti jsem web a zaregistroval ho do Seznamu, respektive požádal o zaregistrování na http://fulltext.seznam.cz/.
Za pár dní přišel Seznam, prošel pár stránek a zase zmizel. Po cca 10 dnech jsem předělal komplet homepage a změnili jsme url ze znaků na "hezké". Předevčírem tam byl seznam opět, ale indexoval cca 5 stránek a zase šel pryč. To vše na webu, který má několik tisíc stránek. Podle statistik mám například od googlu 3322 hitů, od seznamu 45 ...

Optimalizaci pro vyhledávače mám provedenou, opt na klíčová slova také, obsah dobrý a k věci, pár linků k nám i od nás také, s rank asi 10.
Přesto jsou přede mnou ve fultextu stránky s srankem žádným a žádnou optimalizací. Nejde mi o to, abych byl první nebo že chci dosáhnout nějakých výsledků, ale spíše mne zajímá, kdy si mě seznam všimne. A také by mne zajímalo, proč seznam ve vyhledávání stále ukazuje starou verzi stránek, když už nové navštívil 9. dopoledne. Co na stránkách hledal, když nezaregistroval změnu homepage, její název a podobně?
Matyáš Dvořák
Profil
myslim ze seznam prijde, zaindexuje par stranek a zase odejde, az se uraci znovu prijit tak zaindexuje par dalsich atd. seznam ma na mych strankach registrovano 112 stranek a google pres 1800, tak jsem zvedavej jestli to letos seznam dorovna :)
k
Profil *
Matyáš Dvořák
On taky google s tim poctem vetsinou pekne keca.. (coz ze seznam by byl nejak super)
Karel J.
Profil *
Jak myslíš, že google kecá? Asi existuje nějaký příkaz, jak zjistit počet indexovaných stránek, ale já to hodnotil podle statistiky návštěvnosti. Tam mi to přesně ukazuje kdo a kolik toho prošel.
k
Profil *
Karel J.
Ja take odpovidal na to co psal Matyáš Dvořák.
Pri vyssich cislech(radove ve stovkach a vyse) google proste a jednoduse uvadi vyssi cislo, nez je realita.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0