Autor Zpráva
Gufy
Profil *
Jaká je minimální doba, po kterou by měl být odkaz na stránce A umístěn, aby to mělo význam pro stránku B?
Jaká doba je podle Vás optimální?


Prosím nepiště příspěvky typu co nejdýl ...
Casero
Profil
Gufy
No a co chceš slyšet?...myslíš z hlediska návštěvnosti??...prostě tak dlouho, než ho lidi navštivující stránku A postřehnou...nebo z hlediska vyhledávačů??...tak počkat než robot zajde na stránku A a předá nějaký Rank na stránku B, to může trvat od týdne - po měsíc
Gufy
Profil *
z hlediska vyhledavacu ...

Muze stranka A toho tolik nabidnout i po dvou, trech mesicich, jako treba v prvnim mesici
nebo se vyplati odkazovat opet z druhe stranky?
Petra
Profil
Minální je taková doba, aby vyhledávač stránku z odkazem zaindexoval (všiml si odkazu). Některé vyhledávače mohou přikládat větší váhu starším (dlouho existujícím) odkazům.
Marek Prokop
Profil
Z pohledu vyhledavačů bude mít odkaz výzam tak dlouho, jak dlouho bude existovat (s určitou setrvačností jak při vzniku, tak při odstranění). Vaše otázka tedy nedává příliš smysl, pokud vám ovšem nejde jen o krátkodobý efekt pro nějakou sezónní nabídku.
Richi
Profil
Taky bych podotkl že záleží na webu A jak často jej roboti indexují, čili jak je kvalitní, pokud je to nějaká suprová stránka kde je hodně nových textů denne s PR6 kam chodí roboti každý den tak klidně do týdne máš hezký zpětný odkaz, jestli je to nějaká stránka s PR3 kam chodí robot jednou za měsíc tak by tam měl být odkaz minimálně 3 měsíce ...
Gufy
Profil *
Richi> Ta stranka ma PR 4, roboti tam chodi dene
Takze muze stacit mesic?
Richi
Profil
Gufy
Jak napsal Marek, záleží co chceš propagovat, jestli nějakou akci nebo sezoní nabídku tak třeba jo, ale doporučil bych alespon 2-3 měsíce.

A proč se vlastně ptáš? Jde o placený odkaz?
Marek Prokop
Profil
Gufy, raději nám vysvětlete, o co konkrétně vám jde, protože já vám stále nerozumím. Pokud jde o placený odkaz, buď musíte mít na to, abyste ho platil dlouhodobě třeba několik let, nebo musíte mít připravenou dost speciální strategii, jak ho využít krátkodobě. Jinak jsou vaše otázky ze své podstaty nesmyslné a správné odpovědi na ně neexistují.
smajli
Profil
Gufy
Neuškodilo by vysvětlení pojmu "aby to mělo pro stránku B význam" - jaký význam, čeho chceš docílit?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0