Autor Zpráva
digidesign
Profil *
v adwords som si aktivoval ucet pomocou kred karty, no reklama sa mi vobec nezobrazuje, viete niekto poradit v com moze byt asi problem?
dakujem.
Yuhů
Profil
http://vyhledavace.info/clanky/54/proc-se-nezobrazuji-adwords
Marek Prokop
Profil
Jen dodám, že článek, na který Dušan odkazuje, je už hodně starý a neaktuální. Pokusím se ho někdy brzy zaktualizovat.
digidesign
Profil *
uz sa mi to zobrazuje, ale pocet klikov co uvadza google v ucte adwords je ovela vyssi ako uvadza naj.sk pri odkazovani ze google vyhladavaca v monitoringu navstev. Tak bud naj sa pletie alebo google. alebo existuje nejake ine vysvetlenie?

a este jednej veci nerozumiem tyka sa to uctu adwords, pod klucovymi slovami, tam kde mi ukazuje mieru prokliku aj ceny aj zobrazenia pre jednotlive keywords dole je napisane:

"Celkom pre sieť s obsahom [?] Povolené"

a tam mam zobrazenia, no netusim na ake klucove slova,
co to je to "Celkom pre siet s obsahom - Povolene?"

dik
Petra
Profil
Naj.sk nepočítá kliky, ale asi návštěvy, unikátní uživatele. Dva kliky (z AdWords) během jedné půl hodiny je jedna návštěva (v Naj). Že někdo proklikne reklam víc z jednoho webu pravděpodobné je. Další věc je rozdíl v čase započítání. AdWords započítá klik ve chvíli, kdy je kliknuto, Naj aaž ve chvíli, kdy se načte obrázek počítadla (to je rozdíl třeba pár vteřin).

Obsahová síť, když je povolená znamená, že zobrazuješ své reklamy na partnerských webech sítě AdSense. Čili ne jen ve vyhledávání Google, ale na dalších webech, které jsou tématicky příbuzné (Google algoritmus pozná) s klíčovými slovy, na která v sestavě cílíš. Vypnout se to dá v nastavení kampaně.
digidesign
Profil *
diky petra, ale neviem si to skontrolovat podla obsahovej siete, ze na ktore slova sa to zobrazilo, kolko stal ten klik a podobne...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0