Autor Zpráva
jirkas
Profil
Provozuji stránku shops.kolin.cz. Pravidelně jsem sledoval její pozici na seznamu po hledání slova "kolín". Postupně její pozice sptoupala a ještě včera byla na osmé stránce. Včera jsem také přidal na stránky adsense reklamu od Google. Dnes je stránka po zadání klíčového slova "kolín" na seznamu k nenalezení. Prolistoval jsem asi do dvacáté stránky a nic. Může to spolu souviset?
External
Profil
Myslím, že to spolu nesouvisí. Seznam má přesto velice zvláštní algoritmy. Nezbývá, než počkat pár týdnů, můžete se pak objevit klidně i na první stránce. Druhý důvod je, že na vás někdo významný odstranil odkaz.
Petra
Profil
Nejspíš náhoda. Možná by se po nahlédnutí do logů zjistilo, že tam ani Seznam bot v poslední době nebyl.
Yuhů
Profil
tohle spolu opravdu souviset nemůže.

Jediné přidání něčeho na stránku, co může způsobit propad ve výsledcích, je přidání odkazu, který míří na něco tematicky hodně rozdílného. V kódu AdSense žádný odkaz není, takže ta souvislost tam být nemůže.
jirkas
Profil
Stránky jsou relativně mladé (čtvrt roku) a moc odkazů mimo mé weby na ně určitě nevedlo. Spíš žádné, tak že odstranění výzmamného odkazu bych jako příčinu propadu vyloučil.
Inpocasi
Profil
jirkas
Seznam řadí výsledky i podle toho kam odkazují odkazy z tvého webu a nejen odkazy na tvůj web, díky tomu se v indexu seznamu často na vysokých místech objevují weby se spousty odkazy a nulovým obsahem.
oogi
Profil *
Pokud to bylo na osmé stránce, tak bych to zas tolik neřešil, protože ti z toho linku stejně moc lidí nepřišlo - seš-li na takto zadní pozici, tak může jakákoliv změna algoritmu stránku posunout třeba o 20 stránek a pak ji už nedohledáš....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0