Autor Zpráva
jirkas
Profil
Tak jsem včera schválně přidal Google adsense reklamu na pres.kolin.cz a šup stejně jako před tím shops.kolín.cz propad z 80. na 160. místo. Že by náhoda?
smajli
Profil
a byl u tebe robot seznamu?
Petra
Profil
Propad z bezvýznamné pozice na o něco víc bezvýznamnou pozici není nic neobvyklého, na těchhle pozicích se to prostě hýbe víc. Druhá věc je, že v takhle krátkém čase je opravdu velmi malá (cca nulová) pravděpodobnost, že to má vůbec nějakou souvislost.
radek
Profil
Vy opravdu sledujete jestli jste na 80. nebo 160. místě? To bych asi nedělal nic jiného než to sledoval ...

Změnu na těchto pozicích může vyvolat sebemenší věc, rozhodně to ale nebude AdSense jak Vám Yuhůů psal ...
jirkas
Profil
Schválně jsem tu stránku sledoval od jejiho narození. Napsat se jednou denně slovo kolín do seznamu a podívat se na jaké pozici je není zas taková ztráta času. Až do toho přidání adsense pomalu lezla nahoru.
Já Yuhůůovi věřím, ale když se to dneska takhle pěkně zopakovalo na jiné stránce. :-)
Robot tam byl. Pro shops.kolin.cz
212.80.76.87 - - [21/Feb/2007:02:35:55 +0100] "GET /cms/akcni_nabidka HTTP/1.1" 200 22164
Pro pres.kolin.cz
212.80.76.87 - - [22/Feb/2007:03:35:19 +0100] "GET /htm/reklama.shtm HTTP/1.1" 200 1210
Tak mě napadlo jestli třeba robot seznamu není alergický na slovo google. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0