Autor Zpráva
mendosino
Profil *
da sa pomocou adwords z dna na den urobit z 10 navstev denne 1000 navstev denne?
je to realne, staci mat peniaze? alebo aj pri adwords je dolezite cakat?
su externe firmy, ktore sa tym zivia a dokazu taky vysledok zarucit?
Railbot
Profil
Z hodiny na hodinu z 10 navstev na 10.000 navstev
mendosino
Profil *
neverim. prilis strucna odpoved.
kto to napr dokaze?
za hodinu z 10 navstev na 10,000 navstev?
ale ti navstevnici musia chciet vyhladat presne to
coho sa web tyka. ze cielova skupina to musi byt.
Marek Prokop
Profil
Mendosino, pokud by vám šlo o libovolné návštěvníky a nezáleželo vám na penězích, lze z AdWords okamžitě začít získávat třeba i stovky tisíc návštěv denně. Jde-li vám ale o přesné cílení, záleží na poptávce ve vašem oboru. Zájemců o hambaté fotografie Paris Hiltonové je jistě víc než lidí, kteří hledají třeba výrobce kuličkových ložisek.
Plaváček
Profil
mendosino

A ještě otázka, kterou Marek v dobré víře nepoložil.

K čemu je vám dobré mít místo deseti lidí, kteří hledají právě to, co na webu máte, návštěvnost tisíce borců, kteří jednou přijdou, ohrnou nos a už se nikdy nevrátí? Má to nějaký smysl?

Ptám se možná blbě, ale jsem v SEO začátečník.
mendosino
Profil *
asi som nie prilis presne polozil otazku:

mam na mysli taku vec. ak mam web, ktory som urobil dnes a predavam hrusky, no mne prichadza na zaciatok 10 ludi co hlada hrusky,
ale moj sused ma tiez web kde predava hrusky a jemu pride 1000 ludi co hlada hrusky,
je nejaky profesional, ktory by vedel mi tam zohnat tych 1000 ludi, ktori realne existuju a maju zaujem o hrusky kazdy den, no ja mam web 2 dni a moj sused co ma 1000 ludi takto predava hrusky uz 10 rokov.
je mozne lusknut s prstom a za 1 den alebo mesiac dobehnut jeho co poriesil za 10 rokov?
tak nejak som to myslel, mna vobec ani nenapadlo take nieco co pisete, sorry, ze som to nevysvetlil podrobne hned na zaciatku.
myslim tym navstevnost tisic borcu co o to zaujem maju, lebo viem, ze existuju a zaujem maju, iba nevedia o tom, ze ja tiez predavam hrusky
da sa to? ide mi o adwords? je to v schopnosti vediet ho kvalitne ovladat? kolko % zasluhy ma na to adwords?

kazdopadne, neviem co je zle na navstevnosti aj 10000 borcu, sak to je iba ok.
Richi
Profil
mendosino
ty jsi tajtrlík, ty vážne prodáváš hrušky po netu? :-) lol

Pokud ne tak proboha proč nenapíšeš o co konkrétne jde? Težko se radí když tady píšeš o ovocí a tady jsou na banány všichni alergický ...

da sa pomocou adwords z dna na den urobit z 10 navstev denne 1000 navstev denne?
ANO, do hodiny se začnou vypisovat tvé inzeráty, pak záleží na počtu slov atd atd ...

je to realne, staci mat peniaze? alebo aj pri adwords je dolezite cakat?
ANO, stačí mít peníze a vedet jak dělat kampane v AdWords

su externe firmy, ktore sa tym zivia a dokazu taky vysledok zarucit?
ANO

da sa to? ide mi o adwords? je to v schopnosti vediet ho kvalitne ovladat? kolko % zasluhy ma na to adwords?
ehm?
Yuhů
Profil
Já myslím, že se Mendosino ptá na něco jiného. Možná někde četl, že AdWords mají nějaký vliv na přirozené výsledky hledání (což tak mimochodem není), protože jinak si kontext toho dotazu neumím vysvětlit.
Derek
Profil *
SEO sa nedá spraviť rýchlo a PageRank je nanič - už si niekedy videl vo výsledkoch vyhľadávania New York Times? A to majú PR 9/10.

Jedinou možnosťou je mať kvalitné backlinky so správnymi kľúčovými slovami, čo sa ťažko zháňa. Stačí mať 6 týždňov poriadny backlink a tvoja stránka vyskočí vo výsledkoch vyhľadávania ako raketa. Ja som si zaplatil backlink z Tuning.sk (zobrazuje sa vľavom paneli pod menu) na 6 týždňov, dal som za to 200Sk/týždeň a oplatilo sa. Prebil som na jedno z najlukratívnejších slov celú konkurenciu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0