Autor Zpráva
M2007
Profil *
neni ve fulltextu. Zajimal by mne Vas nazor z jakeho duvodu ? Budu rad, kdyz se k odpovedi prida i Yuhu. Jedna se o shop s parfemy . Dekuji za kazdy Vas nazor.
venca163
Profil
M2007
web na seznamu je
M2007
Profil *
a jak jsi k tomu zjisteni dospel ? je tam nejaka penalizace? pokud ano za co ? diky
Plaváček
Profil
M2007

Třeba takto:

http://search1.seznam.cz/searchGoogleScreen?w=site%3Ahttp%3A%2F%2Fwww. parfemy-prodej.biz%2F+Valid

Tipnul bych, že Seznam.cz opět upravoval nějaké algoritmy. Opět se také pár mých webů propadlo. Chce to trpělivost. Nepropadej panice.
Petra
Profil
Web na Seznamu opravdu není (search1 je vyhledávání přes Google).

Důvodů může být spousta - nedostatečná zajímavost pro držení v databázi, výpadek webu, který způsobil, že si Seznam myslí, že web už není, penalizace, cokoliv.
habendorf
Profil
Plaváček: Na seznamu není, tys to prohnal googlem.

viz http://search.seznam.cz/searchScreen?w=Parf%C3%A9my-prodej.biz+V%C3%A1 m+nab%C3%ADz%C3%AD+parf%C3%A9my+prodej+on-line+od+sv%C4%9Btov%C3%BDch+ design%C3%A9r%C5%AF&mod=f
M2007
Profil *
Kdyz by seznam penalizoval, i kdyz nevim za co. Jak je to S-rankem. Jeste vcera jsem mel S-rank 7 a byl jsem na 2-3 strankach na nektera slova prvni strana. Dnes na seznamu nejsem a S-rank je 10. Moc tomu nerozumim, a nedokazi si to moc vysvetlit.
Plaváček
Profil
M2007
habendorf

Jo, omluva, jsem unaven. Celý web evidentně vypadl z indexu. Přesto bych nepropadal panice, protože tohle se Seznamu stává dost často. Ostatně některé výsledky dnešního vyhledávání jsou přinejmenším sporné.

M2007
Zkus ho popostrčit tímto formulářem: http://fulltext.seznam.cz/url.py/addScreen a vyčkej.
M2007
Profil *
Dekuji vam za prispevky.

Plavacek
S tim fulltextem jsem to udal jako prvni ,o) psal jsem i na seznam tak uvidime, az bude zmena k lepsimu dam vedet. Jeste jednou diky za tipy.
J
Profil *
BTW dotázek: Je možné, že by fulltext porovnával míru shody mezi obsahy title a h1?
Johnson
Profil
Uz je tomu tyden a web stale nikde. Jak myslite, ze dlouho bude trvat nez se zase objevi web ve fulltextu ? jeden mesic ? nebo vice? mene? Jake mate zkusenosti ?
Ladas
Profil *
Uz je tomu tyden a web stale nikde.

Co mas z toho....muj web taky seznam vyhodil a uz ho tam nemam tak mesic a stale cekam az se objevi :( Google, jyxo, morfeo muj web hltaji dost, ale seznam.cz na to asi sere.

Muj web je tady inzerce-obchod.cz
Plaváček
Profil
Ladas

Zkus ho ručně přidat do fulltextu http://fulltext.seznam.cz/ . Web má relativně málo solidních zpětných odkazů (viz http://siteexplorer.search.yahoo.com/advsearch?p=http%3A%2F%2Fwww.inze rce-obchod.cz&bwm=i&bwmf=a&bwms=p ) , v tom může být problém.
Yuhů
Profil
http://www.parfemy-prodej.biz/ vypadá zdravě, nic divného na něm není
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0