Autor Zpráva
Lomer
Profil *
Zaregistroval jsem svou stranku do cca 30katalogů asi mesic zpet a stále mám PR0. Je mozné že se mi za cas zvýší nebo bude nutné si ještě zpětné odkazy koupit. Mimochodem je tu nekdo kdo by mi se zpetnym odkazem pomohl?
Marek Prokop
Profil
Pokud se nejedná o zcela bezcenné katalogy, je prakticky jisté, že se vám GTPR časem zvýší. Aktualizuje se jen několikrát do roka.
Radek Nový
Profil *
Zpětné odkazy se dají sehnat i zdarma, zkus se podívat na www.vymena-odkazu.cz
HeWeR
Profil
Lomer
Je mozné že se mi za cas zvýší
Poslední aktualizace TPR proběhla v lednu. Je možné, že budeš čekat ještě půl roku, než ti povyroste zelená fičůrka na Google Toolbar.

Skutečné PR (pokud existuje) se aktualizuje neustále. Doporučuji raději sledovat pohyb tvé stránky ve vyhledávání místo toolbarového PageRanku.
esofin
Profil
Je fakt že mám ten samý problém-tedy neberu to tak dramaticky,mám registrace ve všech možných katalozích doma i venku-Polsko,Slovensko,několik se mi podařilo zapsat i různě po světě,mám i zpětné odkazy ze stránek s PR 3 a víc,ale s rank je 15/100 a PR 0 , jenže musím uznat že stránky mám pár měsíců,takže věřím že se to změní.Důležitější je jak si stránky stojí na klíčová slova,na jedna jsou pátá v pořadí a na jiná je Seznam má na 80 místě a někdy i dál,myslím že PR a pozice webu je běh na dlouhou trať.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0