« 1 2
Autor Zpráva
habendorf
YoSarin
Ano a stejně tak se můžeme zeptat na Google.cz ;)

Asi mi budeš muset svoji úvahu vysvětlit. Kolik prosím tě vidíš výsledků obsahujících "google.cz" a kolik "google.us"?

Já jich vidím mraky / 0.
yyxxycyxc
Profil *
Jak jsem psal, vycházel jsem z tvé logiky. Tvá logika sice ze začátku nakopla IP, ale především ses zmiňoval o způsobu podle TLD.

Tyhle nase reakce a reakce na reakce je akorat plytvani prispevky v teto diskuzi tak to vidim ja, tak uz na tehle nereaguj prosim =)
Timy
YoSarin
Když dokáže češtinu od slovenštiny rozpoznat Seznam, třeba se to povede i Googlu :-).
yyxxycyxc
Profil *
heh, až na to, že USA mají skoro 300 mil. obyvatel

No to mas pravdu.. =) kazdopadne tahle diskuze na tema proc americani nemaj vlastni local search to je fakt docela slozita otazka, obzvlast pro nekoho jako jsme my, my si to neumime predstavit jaky to je byt american, kdyz si predstavim ze jen New York City ma 10 mil obyvatel, tak se fakt musim zamyslet nad tim, jestli by american v NYC mel videt treba na stejny dotaz stejne vysledky jako american z LA, a tim to delam jeste slozitejsi kdyz do toho taham mesta, jeste jsou mimochdem staty usa, je to fakt slozity dotaz a nevim jak to teda maj reseny, ze ten american z LA vidi totez co american z NYC, a kdyz chce videt lokalni weby musi se podivat na nakej katalog jako je Yahoo atd.. buhvi
YoSarin
habendorf
Hm, já jsem asi špatně pochopil tvůj původní post... nekoukal jsem do výsledků na texty, ale na adresy.
Pardon :)
YoSarin
yyxxycyxc
No, měli by oba vidět to samý - to omezení je dobrý aby se vám ve výsledcích nepletly nesmyslný texty (to jako jazykem, kterýmu nerozumíte) - jinak je omezení nežádoucí. A pokud chce uživatel najít nějakou službu někde poblíž, tak použije buď katalog, nebo do klíčových slov přidá místo ke kterému se dotaz vztahuje.
Takže debatovat nad těmihle omezeními je celkem k ničemu...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.