Autor Zpráva
guest
prosím Vás, k čemu je vlastně dobrý ten S-Rank? Nainstaloval jsem si Seznam Lišťičku a ukazuje mi to S-Rank nula - přitom na Googlu se při fulltextovém vyhledávání najdu na první stránce výsledků.

Co to vlastně znamená, když je S-Rank nula?

díky
quinux
guest
Co to vlastně znamená, když je S-Rank nula?
To samé, když je GTPR 0 .. nic
guest
quinux
a k čemu je to teda dobré? Čeho je to ukazatel? A neříkej že ničeho :-)
quinux
guest
Nevím jak u S-ranku, ale u GTPR už je to jen pro radost ;o) Mám pocit, že Seznam podle s-ranku řadí v katalogu, ale tím si nejsem jistý.
V podstatě by na velikost těchto hodnot měl mít vliv počet a kvalita zpětných odkazů, ale nějaký větší přínos to nemá (alespoň v případě GTPR).
guest
asi to s tím řazením v seznamu něco společného mít bude, protože jak jsem psal v googlu se najdu hned na první stránce výsledků, ale na seznamu se najdu až někde na čtrnácté stránce kde už jsou stránky téměř neodpovídající hledanému fulltextu .... zkusím si zajistit pár zpětných odkazů a uvidím

díky
quinux
guest
asi to s tím řazením v seznamu něco společného mít bude
Ano, ale v katalogu, né ve fulltextu

zkusím si zajistit pár zpětných odkazů a uvidím
čím víc, tím líp ;o)
Yuhů
> Co to vlastně znamená, když je S-Rank nula?

to znamená, že S-rank, což je nějaké interní hodnocení URL v systémech Seznamu, je nula. Kromě katalogu se používá i ve fulltextu.
Firy
Pokud si svou stránku zaregistroval do katalogu Seznamu, je výhodné mít co největší S-Rank. Jinak je to téměř zbytečné
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0