Autor Zpráva
Markw
Profil *
Zdravím. Náhodou jsem procházel tento web a zjistil, že mají na každé jejich stránce
odkaz naši partneři

Jejich hlavním prodejním artiklem jsou kočárky. Když vyhledávám ve fulltextu "kočárky" jsou na 2. místě. Po důkladné analýze jsem zjistil, nejen z tohohle webu, že web, který odkazuje na Seznam.cz je poměrně dosti vysoko ve výsledkách. Opravdu to, že Seznamu "lezu do zadku" mi může pomoci?
Nox_lbc
Profil
Opravdu to, že Seznamu "lezu do zadku" mi může pomoci?

Mno to asi ne ;) ... asi mají dobrého SEO konzultanta ...
Markw
Profil *
Ještě doplňuji, že:
seznam má zaindexováno 485 stránek;
google má zaindexováno 5 stránek (ostaní stejný);
Morfeo (Centrum.cz) má zaindexováno 0 stránek;
Jyxo má zaindexováno 1 stránek;
pavel calta
Profil *
Minimálně je to divné a stojí to za zamyšlení.
Inpocasi
Profil
Stačí Seznamu koupit zmrzku a je to, okamžitě se dostaneš na první či druhé místo :-)
Pavel Calta
Profil
Inpocasi

To je vážná věc, která mě taky zajímá a skoro stím i souhlasím.
HeWeR
Profil
Markw
Opravdu to, že Seznamu "lezu do zadku" mi může pomoci?
Když jsem minulý týden donesl vajíčka od babičky , tak mě Ivo poslal do háje. To samé se švestkama, a dokonce ani bábovku mi nesežral.
meca
Profil
HeWeR
Ivo je také starý zálesák - na toho platí pouze nové kolo nebo pořádná, čerstvě ulovená, svině...
bose
Profil
Opravdu to, že Seznamu "lezu do zadku" mi může pomoci?

Mno to asi ne ;) ... asi mají dobrého SEO konzultanta ...


Zkouším to i jinde tak uvidím jestli to má nějaký význam. Mám pocit, že to nemá vliv na pozici, ale na četnost indexace. Ze stránek kočárků jsem to odstranil už před časem ale pozice stále stejná.
Bruno Vox
Profil *
Chceš tím říct, že když si dám na svůj web někam odkaz na seznam.cz bude mě za to časteji navštěvovat?
bose
Profil

Chceš tím říct, že když si dám na svůj web někam odkaz na seznam.cz bude mě za to časteji navštěvovat?

No kdo ví....
u2
Profil *
taky by me to zajimalo,protoze sem nad tim premyslel,nemuzete udelat nekdo nejakej test?treba udelat nejaky dve stranky na blby klicovy slovo,zaregovat je stejne,udelat je stejny akorat na tu jendu dat odkaz na seznam?Schvalne jaka bude na to kl.slovo lepsi...

ale me se do toho nechce,je to moc prace
DoubleThink
Profil *
Opravdu to, že Seznamu "lezu do zadku" mi může pomoci?

Hádám, že asi ne. Úspěšné vyhledávání je takové, které poskytuje relevantní výsledky. Vyhledávač, který řadí i podle něčeho jiného, než je relevance vůči zadanému dotazu, je odsouzen k záhubě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0