Autor Zpráva
Cody
Profil
Ahoj, rád bych požádal o Vaši radu ohledně školení na SEO. Vybíral jsem různá školení a nejlépe na mě zapůsobily školení od H1 a Dobrého webu, ale nemůžu se rozhodnout, můžete mi dát svá doporučení, které je lepší, použitelnější v praxi atp. Cena nerozhoduje o výběru:-) Eventuálně jestli můžete doporučit nějaká jina opravdu dobrá školení na SEO?

Díky za Váš čas.
Ice
Profil
Cody
Byl jsem u dobrého webu a nic moc mně to nedalo. Raděj zkus Nemce http://www.robertnemec.com/seo-workshop-skoleni-kurz/ Jak je u toho min 8 ucastniku tak ti to moc neda. moc lidi
Cody
Profil
Ice Ale Robert Němec je u H1 ne?
quinux
Profil
Cody
Ale Robert Němec je u H1 ne?
Ne. Robert Němec je u Roberta Němce ;o)
nightfish
Profil
Cody
RN u H1 není, což snadno zjistíš při pohledu na web

já jsem absolvoval Kurz SEO pro webdesignery (u H1) a jsem spokojen
habendorf
Profil
Ale Robert Němec je u H1 ne?

No tak to určitě ne :o))

Jinak já bych osobně za woodoo peníze nedával.
Cody
Profil
nightfish, quinux: Pravda pravda, nějak jsem nedokoukl. Ok, díky, nějaké další názory?
Railbot
Profil
Cody
Rozhodně ti nechci něco vytloukat z hlavy, ale měl by ses nad tím zamyslet. Nějaké školení ti nedá o nic víc než přečtení několika článků na netu, popřípadě prostudování knihy o SEO. IMHO je to vyhození peněz. Tím ovšem nechci nijak snižovat kvalitu školení nebo vědomostí pánů z H1 apod., ale i oni jistě vědí, že SEO není jen pár pouček a základních pravidel, je to tak trochu magie :)
habendorf
Profil
je to tak trochu magie :)

jak říkám, woodoo :o)
Vít Dlouhý
Profil
> Nějaké školení ti nedá o nic víc než přečtení několika článků na netu, popřípadě prostudování knihy o SEO. IMHO je to vyhození peněz.

Ano, když víš kde hledat (a víš čemu věřit) a máš na to čas. Myslím, že školení u profesionálů přínos mají - rychle tě uvedou do problematiky a dají ti možnost se ptát na nejasnosti, či přímo diskutovat o konkrétních problémech. Rozhodně nesouhlasím s tím, že školení je obecně vyhazování peněz. Ano, pro odborníky jako je Railbot nebo habendorf smysl mít nebude, nic jim pravděpodobně nedá a nedozví se mnoho nového - určitě bych ale nezobecňoval a nevynášel unáhlené soudy...
Plaváček
Profil
Cody

A já doplním Vítka, pokud vím, občas školení SEO vede i Marek Prokop a jak ho znám, určitě tyto peníze vyhozené nejsou. Pokud potřebuješ získat základní rozhled a pochopit, co tato disciplína vlastně obsahuje, neváhej a běž. Neprohloupíš.
Marek Prokop
Profil
Teda, Plaváčku, já bych za blbý vůdů ňákýho Prokopa čtyři tisíce rozhodně nedal. Navíc má nejbližší termín vobsazenej -- no není to drzost?
Plaváček
Profil
Marek Prokop

Já bych ty prachy nedal, ale mě omlouvá fakt, že už patnáct let bydlím na prajzské a zdejší obyvatelé jsou ještě větší držgrešle a lakomci, než legendární Skoti. Já se tím pádem mírně přizpůsobil. A kromě toho miluju SEO vůdů a sám ho provozuju dnes a denně :) Dokonce už jsem byl Seznamem i penalizován, heč :)
Ice
Profil
Plaváček
čím jsi se provinil? Mně to zas na oplátku vyneslo na druhou stránku výsledků. Žádné woodoo přitom nedělám. Jen se modlím.
Plaváček
Profil
Ice

To vám blognu, až bude nový Blábolník, takže budu trochu tajdův. Nicméně se mi potvrdilo, že bledá česká lidská závist funguje jako hodinky. Neboli v Čechách platí pravidlo, že teplý bonz je dobrý bonz, i když o míře provinění by se dalo diskutovat a také se diskutovalo.

I tak ale fakt, že soukromý Seznam.cz může ovlivnit výši vašich příjmů (a to dost negativně) a stává se tak garantem vaší životní úrovně, za malé zamyšlení rozhodně stojí. Abych ale nekřivdil, Google je na tom podobně.
ppooler
Profil
Seznam mě ovlivnil jen pozitivně...
Sice je to jen algoritmus - ale díky němu jsem měl první pozici v katalogu ,a S-rank 60- to vše zdarma...

Je to v podstatě jediný subjekt ,který mi pomohl, tak mě tak napadá, že jsem si měl už dávno dát na svůj web banner Seznamu.
(dělá se to tak,ne ?- když vás někdo podpoří... )- Vím, že by to mělo v praxi nulový efekt,a nějakých 10 náhodných kliknutí za měsíc na ten banner nezmení nic ani o 50 hal.-, ale když ,mě jiný subjekt nenapadá-...)

*pozn. Dělat to nebudu- musel bych znova instalovat FTP klienta a ještě si stáhnout index,- ono stačí ,že jsem Seznamu udělal reklamu tímto příspěvkem...
habendorf
Profil
Teda, Plaváčku, já bych za blbý vůdů ňákýho Prokopa čtyři tisíce rozhodně nedal. Navíc má nejbližší termín vobsazenej -- no není to drzost?

Fajn, termín woodoo jsem užil jako první zde já, takže to je reakce na mě. Marku, zrovna tebe si opravdu vážím a opět máš absolutní pravdu - já bych za blbý vůdů ňákýho Prokopa čtyři tisíce rozhodně nedal Jsem kvůli tomu Untermensch?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0