Autor Zpráva
M.
Profil *
Na http://www.jakpsatweb.cz/seo/google-analytics.html je odstavec Úprava skriptu, ve kterem je navod, jak pridavat ceske vyhledavace do GA. Mohl by mi prosim nekdo vysvetlit, k cemu konkretne je to dobre? A je to vubec stale jeste aktualni?
nightfish
Profil
je to dobré k tomu, že můžete v GA sledovat, ze kterých vyhledávačů a na která klíčová slova k vám návštěvníci chodí
jestli je to aktuální nevím - v podstatě jediný důvod k tomu, aby to bylo neaktuální je ten, že google už přidal všechny české vyhledávače do urchin.js (což lze jednoduše zkontrolovat)
M.
Profil *
Aha, takze pokud tam nejaky vyhledavac neni uvedeny, tak se mi jeho nazev neobjevi ve statistikach?
nightfish
Profil
M.
Aha, takze pokud tam nejaky vyhledavac neni uvedeny, tak se mi jeho nazev neobjevi ve statistikach?
ano, protože GA pak nemá jak poznat, že je to vyhledávač
M.
Profil *
Uz je mi to jasne, diky.
Yuhů
Profil
> google už přidal všechny české vyhledávače do urchin.js

to právě nepřidal. Stále tam chybí třeba Centrum nebo Atlas, i když z Atlasu už jsou příchody opravdu vzácné. Jediný český vyhledávač, který se v urchin.js objevil, je Seznam:

_uOsr[21]="seznam";

na což jsem patřičně pyšnej. Řádek 22 patří ruskému Yandexu a řádek 23 slovinskému Najdi.si.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0